Skocz do zawartości
Forum

Czy powinnam obawiać się bardzo silnych bólów menstruacyjnych?


Gość harper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam 17 lat, miesiączkuję od ponad 4. Mam bardzo silne bóle, niestety nie pomagają mi żadne leki. Dużo czytałam o tym, z czego mogą wynikać takie dolegliwości i trochę zaczęłam obawiać się o stan swojego organizmu. Moja mama mówi, że miała taką samą sytuację, a przeszło jej dopiero po urodzeniu dziecka (marne pocieszenie :( ). Po tym czego się naczytałam w internecie boję się iść nawet na badanie :/. Czy jeśli u mnie w rodzinie to częsta dolegliwość to powinnam się bać?

Odnośnik do komentarza

Nie będziesz w stanie określić czy to co akurat było w Twojej rodzinie jest równe z tym, co Ty masz. Być może coś złego sie tam dzieje, ale też nie musi to być nic poważnego.
Badania na pewno nie zaszkodzą, prędzej czy później i tak będziesz musiała się zgłosić do ginekologa.
Im wcześniej, tym lepiej.

Nie ma się czego bać, ani wstydzić, wszySTKIE tam chodzImy i chodziĆ do końca życia będziemy ;P

Odnośnik do komentarza

Słuchaj po prostu tak bywa że jedne lekko przechodzą a inne umierają. Ja byłam w podobnym wieku jak zaczęły się moje problemy z silnymi bólami. Nachodziłam sie po lekarzach i diagnoza jaką usłyszałam to że nic nie widać, taka moja uroda, jak urodze to może mi przejdzie. Moja siostra 2 dzieci urodziła i nie przeszło a druga z sióstr mówi że jej po porodzie przeszło. jedyne co mi pomogło to tabletki hormonalne brałam je 5 lat, ale za to popsułam sobie wątrobę.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...