Skocz do zawartości
Forum

Strach przed porównywaniem się do byłego partnera dziewczyny


Gość Kca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem!! Za niedługo przyjedzie moja dziewczyna i wiem że pomiędzy nami może do czegoś dojść tylko problem w tym że dowiedziałem się nie dawno że ona uprawiała już seks w poprzednim związku a cały czas myślałem że jeszcze nigdy tego nie robiła tak jak ja. Obawiam się odrzucenia ponieważ tamten chłopak był starszy o 3 lata i miał pewnie większy rozmiar niż ja. Jak mam sobie z tym radzić i co myśleć?

Odnośnik do komentarza

pewnie,... nie wiesz tego więc się nie nastawiaj, po za duży kaliber to jeszcze nie wszystko... Jak tylko stał to raczej seks był kiepski bo leżeć jak kłoda to nie tylko kobieta potrafi.... Serio żeby mial do kolan, to jesli nie umiał tego wykorzystać albo szybko konczył to wiesz mi żaden to przeciwnik nawet jesli TY ie masz czym się pochwalić

Odnośnik do komentarza
Gość Hydra z Bagien

a co mierzyłeś mu ?

nie bądź śmieszny ! jesteś prawiczkiem a ona już nie jest dziewicą i się po prostu boisz, że cię będzie porównywać do poprzedniego partnera i że możesz źle wypaść ...

przyjmij do wiadomości, że tak będzie i się tym nie przejmuj;
po prostu się nie wstydź i powiedz jej uczciwie, że jest to twój pierwszy raz, to jak jest mądra to cię poprowadzi i nauczy .......
a w ogóle to nie pękaj i przyjmij do wiadomości, że za pierwszym razem to często nie wychodzi i nie ma się czym przejmować... dopiero trening czyni mistrza .....

jeśli po to, aby uniknąć porównań będziesz szukał dziewicy to zostaniesz dożywotnim prawiczkiem, bo dziewice to towar coraz bardziej deficytowy

Odnośnik do komentarza

Kca, niepotrzebnie porównujesz się do byłego partnera Twojej dziewczyny. Tak naprawdę nie wiesz, jak wyglądał ich seks i czy ona była zadowolona z tych zbliżeń. Nie dociekaj. Skup się na Was i na Waszej bliskości. Zdaję sobie sprawę, że przed pierwszym razem odczuwasz stres, boisz się, czy zadowolisz partnerkę, czy dobrze "wypadniesz", ale staraj się rozluźnić. Jeżeli ona ma większe doświadczenia seksualne niż Ty, pozwól się jej poprowadzić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...