Skocz do zawartości
Forum

Fantazje o byłym przyjacielu


Gość karmelowa5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmelowa5

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem,co prawda nie jest on duży,ale mimo wszystko wolałam się z nim podzielić,a nuż ktoś mi pomoże. Od wakacji spotykałam się z pewnym facetem,świetnie się dogadywaliśmy,tematów nam nie brakowało,często w rozmowach pojawiały się erotyczne podteksty,nie mogliśmy bez siebie wytrzymać,mieliśmy wspólne plany na przyszłość-wyjazdy itp.Wszystko zniszczyło się jakiś czas temu kiedy przestał się angażować,nie spotykaliśmy się,ciągle tłumaczył się brakiem czasu,nie pisał-a jeśli już to robił,to raz na parę tygodni. Starałam się z nim poważnie porozmawiać,ale ciągle tłumaczył się tym samym-brakiem czasu,potem mówił,że się zmieni,że mu zależy,że nie może beze mnie wytrzymać...a potem to samo,brak czasu.Spotkaliśmy się,powiedziałam mu o tym co mnie trapi ,a że nie wyjawiał szczególnego zainteresowania to z bólem zerwałam kontakt,myślę,że to jedyna opcja. Teraz ciągle o nim myślę,fantazjuję..spotykałam się też z różnymi facetami..i mimo,że świetnie się dogadywaliśmy to cały czas myślałam o nim. Nie wiem co mam z tym zrobić,całymi dniami o nim fantazjuję,a on nie pokazuje,jakoby obchodziło go te zerwanie kontaktu. Co mam zrobić? I dlaczego tak się zachowuję? Myślałam,że to będzie niezobowiązująca znajomość..

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Tak to bywa, że jedno chce, a drugie nie.
Myślę, że jemu na Tobie nie zależy.
I są dwie opcje, albo się po tej posusze odezwie i będzie chciał zbliżenia ( bo miał taką strategię), albo się nie odezwie, lub będzie odzywał czasem tak ot, a Ty będziesz chodziła po ścianach czemu to zrobił, czego ode mnie chce :)
Więc jeśli się zaangażowałaś, to go sobie odpuść, bo z jego strony nie wygląda to ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Witaj karmelowa5!

Sama napisałaś: Spotkaliśmy się,powiedziałam mu o tym co mnie trapi ,a że nie wyjawiał szczególnego zainteresowania to z bólem zerwałam kontakt,myślę,że to jedyna opcja. Chyba sama wiesz, na czym stoisz. Facet najwyraźniej nie jest zainteresowany znajomością z Tobą, dlatego nie przejawia zaangażowania, a na pewno nie zależy mu tak na Tobie, jak Tobie zależy na nim. Nie napiszę nic oryginalnego. Nie pozostaje Ci nic innego, jak odpuścić sobie tego mężczyznę, przetrawić wszystkie negatywne emocje związane z tą sytuacją i z czasem otworzyć się na inne znajomości. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...