Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz z prezerwatywą a obawa przed zapłodnieniem


Gość justynaola8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justynaola8

31.12 skonczyl mi sie okres . kochalam sie z chlopakiem 1.01. byl to moj pierwszy raz i trwal bardzo krotko doslownie z 3 minuty . zabezpieczylismy sie prezerwatywa ale boje sie ze cos poszlo nie tak. kilka dni temu zauwazylam sluz z mala iloscia krwii.pozniej juz go nie bylo.czy moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam 26 lat. niedawno postanowiliśmy z partnerem rozpocząć współżycie. dla mnie był to pierwszy raz. przedtem wszystko omówiliśmy i zaplanowiśmy. była to nasza świadoma decyzja. problem w tym ze uzyliśmy tylko prezerwatywy. z obliczeń wynikało ze miałam dni plodne. czy prezerwatywa wystarczająco nas zabezpieczyła przed niechcianà ciąża? zaznacza ze prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się. do prawdziwego stosunku tez nie doszło bo poczułam ból i zaczęłam krwawić więc nie dokończyliśmy tego co zaczęliśmy. teraz sue denerwuje mimo wszystko. jakie sa szanse ze mogę byc w ciąży. ?? proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

marbra12
Witajcie, mam 26 lat. niedawno postanowiliśmy z partnerem rozpocząć współżycie. dla mnie był to pierwszy raz. przedtem wszystko omówiliśmy i zaplanowiśmy. była to nasza świadoma decyzja. problem w tym ze uzyliśmy tylko prezerwatywy. z obliczeń wynikało ze miałam dni plodne. czy prezerwatywa wystarczająco nas zabezpieczyła przed niechcianà ciąża? zaznacza ze prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się. do prawdziwego stosunku tez nie doszło bo poczułam ból i zaczęłam krwawić więc nie dokończyliśmy tego co zaczęliśmy. teraz sue denerwuje mimo wszystko. jakie sa szanse ze mogę byc w ciąży. ?? proszę o pomoc

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest niewielkie. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie i dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie, na któe mam nadzieję otrzymam tutaj odpowiedz: czy w moim przypadku moge rozważać założenie wkładki antykoncepcyjnej. dodam ze nie chce brać tabletek ani przyklejać plastrów które są widoczne. wybieram sie do ginekologa ale chciałabym wiedzieć co nieco już teraz. z góry dziekuje za odpowiedzi;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...