Skocz do zawartości
Forum

Bakteria coli w moczu a pieczenie pochwy


Gość Ja aaa35

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem który rujnuje mi życie,sprawia że nie mogę normalnie funkcjonować ani wyjść z domu,3 miesiące temu wykryto u mnie bakterię coli w moczu,objawy były typowe-ból i pieczenie przy oddawaniu moczu,częstomocz,od tamtego czasu jestem leczona różnymi antybiotykami podawanymi według antybiogramu ale bezskutecznie-objawy się utrzymują do tej pory,bakteria nadal jest obecna w posiewie.
Kilkakrotnie po antybiotykach miałam grzybicę pochwy,leczyłam się środkami bez recepty i probiotykami doustnymi,swędzenia już niemam,zniknęła też serowata wydzielina.Natomiast od początku choroby odczuwam bardzo silne pieczenie w cewce moczowej i w pochwie,a ostatnio tylko w pochwie.Pieczenie jest na tyle silne,że nie mogę siedzieć,leżeć,skupić się na codziennych czynnościach.Szybko się kładę,ściągam majtki,rozszerzam nogi,rozchylam sobie ręką wargi sromowe i leżę tak dopóki nie przejdzie.Jak mi powietrze dochodzi do krocza jest dużo lepiej,ale tak się nie da funkcjonować ,nie zawsze mam możliwość żeby się położyć,zdjąć majtki,dziś siedziałam 4 godz w poczekalni u internisty i czułam że moje krocze płonie,myślałam ze nie wytrzymam,teraz też mam gości poszłam do łazienki zdjęłam majtki i ukucnęłam żeby dopuścić trochę powietrza,cały srom mnie piecze łącznie z łechtaczką,narządy płciowe są zaczerwienione.Jestem dziewicą,nie masturbuję się,nie wkładam niczego do pochwy.

Odnośnik do komentarza

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/pieczenie-pochwy-leczenie-domowe-sposoby-leczenia-pieczenia-pochwy_37665.html http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/pieczenie-pochwy-przyczyny-objawem-jakiej-choroby-piekacy-bol-pochwy_34473.html

Bakterie e-coli mamy wszyscy ,chodzi tylko ,żeby nie miały warunków do nadmiernego namnażania się,dotyczy to wszystkich patogenów, łącznie z grzybami,to znaczy trzeba profilaktycznie stosować probiotyk dopochwowy,polecam
lactovaginal ,żeby utrzymać prawidłową florę bakteryjną.

Od czego masz to straszne pieczenie powinien dochodzić ginekolog,robiąc różne badania,
pisały tu wcześniej dziewczyny z tym problemem ,póki co nikt nie znalazł rozwiązania ,tak ,że sprawa jest trudna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...