Skocz do zawartości
Forum

Wzięcie tabletki w drugi dzień okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! Mam mały problem, wybieram się do ginekologa po moje pierwsze opakowanie tabletek anty, byłam już na pierwszej wizycie, lekarka zleciła badania, wykonałam już cytologię. Miałam zrobić badania krwi ale jakoś mi to umknęło, wiecie trzeba być na czczo i wcześniej wstać żeby jakoś zgrać wizytę w przychodni z normalnymi zajęciami. Planuję jutro zrobić te podstawowe badania z krwi, myślę że wyniki otrzymam już po kilku dniach więc nie ma z tym problemu ale wizytę u ginekologia miałabym w poniedziałek a okres według terminu w niedzielę. Myślicie że mogłabym go przesunąć o ten jeden dzień by zacząć brać pierwszą tabletkę według zaleceń w pierwszym dniu cyklu.
Czy raczej nie kombinować i wziąć tabletkę od 2 dnia i dodatkowo się zabezpieczać przez te 7 dni.
Wolałabym jednak mieć pewność że tabletki na 100% są brane prawidłowo i jestem bezpieczna.
Wzięcie tabletki prawidłowo wg zaleceń pierwszego dnia to jakiś komfort psychiczny że wszystko jest w porządku i nie muszę się martwic, boje się że gdy wezmę ją w drugim to bedę do końca opakowania zastanawiać się czy wszystko jest ok. Myślę że nie było by problemu gdybym spróbowała przesunąć o ten jeden dzień, jakaś większa dawka witaminy C.
Czekam na wasze opinie,Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

tylko pamiętaj że większa dawka witaminy C może wpłynąć na tabletki anty. Moim zdaniem jeśli zaczniesz brać tabletki dnia drugiego i przez tydzień bedziesz się dodatkowo zabezpieczac to wszystko będzie grać i po tym tygodniu już w pęłni bedziesz chroniona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...