Skocz do zawartości
Forum

Nie jestem pewna swojej orientacji


Gość Niepewnanadal32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niepewnanadal32

Jestem z chłopakiem, ale coraz intensywniej oglądam wszystko co związane z lesbijkami, oglądam zdjęcia, filmy, czytam. niby z ciekawości, ale z drugiej strony mnie ciągnie do tego. Dodam, że mam 20 lat więc powinnam chyba już być określona jakoś?

Odnośnik do komentarza
Gość Martitta.89

Witaj.

Zależy czy sięgasz, po tego typu materiałów, aby wywołać u siebie podniecenie seksualne, bo jeśli nie - to najzwyczajniej w świecie zaciekawiła Cię taka tematyka. Wówczas nie ma czym się przejmować.

Może być również tak, że brakuje Ci czegoś że strony partnera i dlatego uciekasz w taką tematykę, Twoja podświadomość w taki właśnie sposób może sygnalizować , że między Wami coś zaczęło się psuć.

A jeśli Wasze relacje nadal są prawidłowe, to być może jesteś biseksualna.

Masz dobre relacje z chłopakiem? Byłaś już wcześniej w związkach?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewnanadal32

Nasze relacje są dobre. Nic się nie dzieję złego. A w zwiazku byłam jeszcze jednym, z chłopakiem.
I teraz mi się przypomniało, że jak byłam młodsza, to z przyjaciółką chyba się dziwnie zachowywałyśmy. Jak spałyśmy u siebie to się szmerałyśmy po skórze, przytulałyśmy, a jak pierwszy raz się upilysmy to się no namietnie pocalowalysmy. Nie wiem czemu o tym zapomnialam.

Odnośnik do komentarza

Niepewnanadal32

To o czym piszesz, akurat o niczym nie świadczy.
Jak hormony buzują za młodu, to robi się różne dziwne rzeczy ; )
Nie odpowiedziałaś czy oglądanie lesbijek wywołuje u Ciebie podniecenie?
Hmm...konkretniej - jak sobie pomyślisz o jakiejś kobiecie, wywołuje to w Tobie podniecenie?
Odpowiedz sobie i będziesz wiedziała.
I nie zapominaj, że w grę może wchodzić jeszcze biseksualizm , pociąg do obu płci.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Niepewnanadal32, zainteresowanie tematyką związaną z homoseksualizmem, nie przesądza o tym, że sama jesteś lesbijką. Napisałaś, że tworzysz udany związek z chłopakiem. Być może po prostu ciągnie Cię do tego typu tematyki z czystej ciekawości, nawet może towarzyszyć temu podniecenie - podniecenie czysto emocjonalne. Jeżeli nie odczuwasz potrzeby bycia blisko z kobietą w sytuacjach intymnych, nie podniecają Cię seksualnie kobiety, to nie sądzę, że masz orientację homoseksualną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Monini_36l.

Oglądanie filmów o tematyce lesbijskiej nie musi być oznaką tego,że jesteś orientacji homoseksualnej. Wciąż jednak jest to temat tabu , szczególnie w Polsce , to coś jak zakazany owoc,który kusi,często tak jest właśnie,że lubimy to co nie jest do końca dozwolone,akceptowane czy też legalne,mnie osobiście rajcują takie filmy,a mam stałego partnera i nasze życie intymne jest udane. Wiem też,że większość kobiet ma takie ciągotki,ale się do tego nie przyznaje ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...