Skocz do zawartości
Forum

Śmierć i choroba w rodzinie, oddalenie a przygnębienie


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj nina15

Hmmm... bo tak bywa w życiu? - obok rzeczy pięknych i wspaniałych niesie ból, lęk. :( Tak się to wszystko na przemian plecie. Rozumiem, że jest Ci trudno, ale wierz mi - użalanie się nad losem niczego nie da. Przytrafiło Ci się dorosnąć wcześniej niż się tego spodziewałaś. To, co się z Tobą teraz dzieje - poczucie opuszczenia jest całkowicie normalne. Nie będę Cię pocieszać tym, że nie jesteś jedyna w takiej sytuacji.

Pozostaje Ci tylko jedno - zmierzyć się z tym co się zdarzyło. Wiem, wiem, że wydaje się to niewyobrażalnie trudne. Mam nadzieję, że nie jesteś z tym wszystkim sama - że są jacyś ludzie wokół Ciebie. Szukaj w nich oparcia. Nie zamykaj się w skorupce - ludzie mogą Ci wiele dać samą swoją obecnością w Twoim życiu.

Pozdrawiam z całego serca.

Odnośnik do komentarza

Nina moze to malo pocieszajace ale jeszcze nie raz zycie pewnie Cie pocisnie na same dno taka sinusoida raz gora raz dol najwazniejsze by umiec ladowac baterie gdy sie jest na gorze co by sie z dolu dzwignac bo czasem jest chole...nie trudno ,kiedys wierzylam w to ze nikt nie dostaje od zycia wiecej niz jest w stanie uniesc tylko nie wiem czemu zycie rozdaje tak nie rowno -broda do gory i dawaj na lampke wina bo zaraz opendzluje cala butle sama heh...98% spoleczenstwa mysli ze zycie jest gowniane ale tylko kilku szczerze o tym mowi te pozostale 2 to nie wytrzezwialo po sobotniej nocy hehe wybaczcie mi moj czarny humor taki sie mnie jakos uczepil ,mam nadzieje ze choc na chwile udalo mi sie Nino wywolac usmiech na Twojej buzce :) to by bylo juz bardzo wiele -pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...