Skocz do zawartości
Forum

Jak odróżnić miłość o przyzwyczajenia?


Gość zagubionaa8

Rekomendowane odpowiedzi

Gość uzależniona1

Zadaj sobie kilka ważnych pytań; -czy tęsknisz gdy go nie ma. -Czy możesz na niego liczyć. --Czy lubisz z nim rozmawiać -czy lubisz gdy jest obok,gdy cię przytula? -Zależy Ci na nim czy jest Ci obojętny? Przemyśl to a odpowiedź sama się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Gość zagubionaa8

Tesknie gdy go nie ma , i to bardzo ... Czy moge na niego liczyc ? Nie bardzo .. jest strasznie nieodpowiedzialny i ciężko z tym u niego.. tak, tak uwielbiam gdy jest obok, gdy moge się wtulic w jego ramiona i czuć jego obecność.. i duże TAK, na to , że nie jest mi obojętny. Czyli co ? Jednak to jest miłość ? A co jeśli strasznie przeszkadza mi to, że nie moge na niego liczyć.. ze ciagle mnie zawodzi .. nie ma dla mnie czasu , ignoruje mnie i moje uczucia , zaniedbuje nas związek. Czy to , ze pracuje, że ma swoje hobby i spełnia sie w tym .. ze jest zmęczony , że nie ma czasu .. czy powinnam mu robić o to problem ? Bo przez czas na chociażby swoj ukochany sport ma , a jesli chodzi o spotkania ze mna to juz cięzko u niego znalesc chociazby godzine w tym.. w weekedny jakos to organizuje.. ale i tez czasem nie wychodzi.. Już sama nie wiem czego chce. Kocham go.. bo kocham , ale czy to ma sens ? Rozmowy tez nie pomagaja.. bo pisze mi , ze poswieci wiecej czasu dla mnie, ze sie zmieni.. ze poswieci mi wiecej czasu .. a za godz mi powie, ze nie ma czasu sie spotkac .. a od kilku godzin nawet sie nie odezwał do mnie.

Odnośnik do komentarza

Może zajmij się po prostu sobą. Umow sie z koleżankami, realizuj się na pewno też masz jakieś pasje, zainteresowania. Nie naciskaj tak na te spotkania, pokaż mu że jest dla Ciebie ważny ale nie zabiegaj o niego ciągle. Niektórzy faceci lubią jak kobieta jest pewna siebie i taka trochę niedostępna a skoro Ty mu ciągle gadasz ze ma za malo czasu dla Ciebie to tym samym pokazujesz że liczy się tylko on i nic więcej. Oczywiscie związek z ukochanym i jego bliskość jest bardzo ważna ale w tym wszystkim nie można zapominać o sobie. Jak będzie chcial się spotkać bo akurat jemu pasuje to powiedz ze umówiłaś się z dziewczynami na ploty i może następnym razem. Zamiast mu truć zeby poświęcał ci więcej czasu to daj mu trochę powalczyć o siebie i o spotkania z Tobą niech zobaczy jak to jest. Moze akurat w waszym przypadku nie pomoże ale zawsze możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza

zagubionaa8, po pierwsze, pomyśl troszkę o sobie, pomyśl o hobby, znajdź sobie pasje, spotykaj się z koleżankami. Miej czas dla siebie! Nie ograniczaj swojego życia wyłącznie do chłopaka. Po drugie, zadaj sobie pytania, czy zależy Ci na chłopaku, jak wyobrażasz sobie z nim związek za dwa lata, czy ufasz mu, czy czujesz się przez niego kochana, czy chciałabyś z nim zamieszkać, czy możesz na nim polegać, co on robi, żeby wyrazić swoje uczucia. Mam nadzieję, że odpowiedzi na te pytania ułatwią Ci refleksje nad jakością Waszej relacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...