Skocz do zawartości
Forum

Obsesja na punkcie byłego chłopaka


Gość Afrodya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat i mam pewien problem. Otóż mam obsesję na pukcie ex mojego chłopaka,mimo że on mnei utwierdza ze to ja jestem jego pierwsza mialoscia to m unei wierze. Tak jednak bylo wczesnije; na poczatku byla nienawisc do tej dziewczyny i do mojego chlopaka za to ze na poczatku naszej znajomosci mi o niej opowiadał tyle: czułam sie z tym zle,ze nie jestem wystarczająco dobra. Ona okazała sie być 4lata od niego młodsza: depresja,autoagresja problemy emocjonalne takie miała przypadłości, sledziłam jej photobloga specjalnei nawet założyłam sobie swojego aby być bliżej niej "mojej ofiary",to trwało z rok. Wkońcu neianwiść do niej wygasła, czasem było mi jej żal. Potem też sie rkzywidziłam i czasem to robie miałam depresje. Ostatnio nawiąząła z nia kontakt byłam tak szcześliwa:pisałyśmy ze sobą jak gdyby nigdy nic a obie wiedziałyśmy, byłyśmy takie podobne do siebie.Niestety moj chlopak sie wkurzyl i zarzadal zerwania tej znajomosci bo on chce zapomnieć. Teraz jest mi bardzo przykro tymbardziej ze nei mam kolezanek czy cos,nie lubie ludzi ona tez nie, myslalam ze w neij znajde bratnia dusze. "ona Ciebie nianwidzi,ona udaje" mowi mi chlopak, mam to gdzies fajnie byloby miec taka kolezanke z internetu. On sie na to nie zgodzi nigdy, teraz m ismutno nei moge sie z tym pogodzic. Z tym że straciłam ją, to okropne i dziwne. Nie wiem co mam robić! Biore leki na depresje i zabuzrenia osobwości. Kiedyś też była taka sytuacja" stalking" po śmeirci dziadka jezdzilam za grabarzami robilam to calymi dniami mimo ze czulam że to nienormalne i absurdalne zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Afrodya, z tego, co udało mi się zrozumieć, napisałaś o byłym chłopaku i jego znajomej, którą początkowo nienawidziłaś, a potem stała Ci się niemal bliska jak przyjaciółka. Czy tak? Nie wiem, w czym tkwi problem. Musisz zdecydować, z kim chcesz dalej utrzymywać kontakt - czy z wirtualną koleżanką, czy z byłym chłopakiem? Jeżeli to jest Twój eks chłopak, to nie rozumiem, dlaczego decyduje o tym, z kim masz utrzymywać kontakt? Nie może wymuszać na Tobie, byś zerwała znajomość z koleżanką. Ty sama o tym decydujesz. Historia wydaje mi się bardzo zawiła i zamotana, ale widać, że nie radzisz sobie z emocjami, zachowujesz się infantylnie. Napisałaś, że bierzesz leki na depresję i zaburzenia osobowości. Pomyśl o psychoterapii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...