Skocz do zawartości
Forum

Zerwanie z chłopakiem przez smsma


Gość Hunter999

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie potrzebuje szybko pomocy. Dziewczyna ze mną zerwała strasznie mnie to boli a nie za bardzo wiem dlaczego. Rozmawialiśmy sobie przez telefon było wszystko dobrze a nawet wczoraj rozmawialiśmy o naszych planach na przyszłość. Podczas kolejnej dzisiejszej rozmowy rozłączyła się twierdząc że nie chciało mi się rozmawiać co było kompletną bzdurą no ale jakoś ją przeprosiłem i zadzwoniłem znów wtedy już była jakaś zła i odpowiadała nie miło na moje pytania. Zapytałem wtedy czy miała w życiu wielu przyjaciół od tak poprostu byłem ciekaw w odpowiedzi usłyszałem " nie miałam żadnych przyjaciół bo przecież kto by chciał z kimś takim się zadawać " i stwierdziła że ja to miałem na myśli dlatego zadałem to pytanie poczym usłyszałem " nie chce mi się z Tobą gadać NARA " a za jakieś 2min otrzymałem sms z taką o to treścią " ty i te twoje po*****lone pytanie zrywam z Tobą i nie chcę już z Tobą być " minęło już 3h bez żadnego sms co mam zrobić? Napisać do niej? Liczę na was proszę o szybką pomoc

Odnośnik do komentarza

Hunter999, nie wiem, co Ci doradzić, ale ja bym jej teraz nie niepokoiła SMS-am ani telefonami. Jest wzburzona, emocje wzięły górę. Niech to wszystko opadnie, wyciszy się. Z pewnej perspektywy inaczej patrzy się na dane spawy. Może jak Twoja dziewczyna ochłonie, zda sobie sprawę, że postąpiła nierozsądnie, impulsywnie i wówczas będzie gotowa na bardziej logiczną rozmowę - o tym, co ewentualnie jej nie pasuje w Waszej relacji, co chciałaby zmienić. Podejrzewam, że dzwoniąc do niej teraz, na świeżo, tylko nakręcisz spiralę konfliktu i pogorszysz i tak kiepską sytuację. Poza tym radzę Wam rozmawiać o związku w cztery oczy, a nie przez telefon. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...