Skocz do zawartości
Forum

Czy problemy z erekcją po 40 to norma?


jozek6699

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 40 i coraz częściej przydarzają mi się problemy ze wzwodem podczas stosunku. Ostatnio temat erekcji przypadkowo nasunął się wśród najbliższych znajomych.

Jak zrobiliśmy kilka głębszych to wyszło na to że u moich znajomych to norma że czasami sprzet ich zawodzi. Panowie czy to jest normalne i nie ma co przejmować bo to kwestia wieku, czy może zaraz wyjdzie że mam w środowisku samych impotentów?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zdarza się to czasami to sądzę, że nie powinieneś się tym przejmować. Każdy ma gorsze dni. Jeśli to się zdarza częściej to już powinno Cię to zastanowić. Czasem pomaga zmiana diety i stylu życia. Zdrowsze jedzenie, odstawienie używek i mniej stresów. Jeśli to nie pomoże to wizyta u lekarza

Odnośnik do komentarza
Gość ekspert-doradca

Chyba już się wypaliłeś w rutynowym odwalaniu sexu , coś mi się wydaje że potrzebujesz nowego podejścia do tego tematu lub silniejszych bodźców . Mało u ciebie występuje sfera wyobraźni... podczas , a to u mężczyzn właściwie najważniejszy bodziec ! Popracuj nad sobą a nie leń się , to będzie znacznie lepiej !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...