Skocz do zawartości
Forum

Co powoduje, że zakochują się we mnie dziewczyny?


Gość ciekawskaedeka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ciekawskaedeka

Normalnie to człowiek skacze ze szczęścia,tyle, że ja mam tego pecha, bo po raz któryś zakochuje sie we mnie dziewczyna bi. Jestem hetero i wkurza mnie to trochę. Kolezanki sie smieja, mowia: badz mila, przeciez to sympatyczne. Tak, bardzo sympatyczne, każdy wie, że jestem hetero, chłopaka nie mam ale bylam w zwiazkach i tu nagle jak filip z konopii wyskakuje taka bi-dziewczyna, zdarzyla sie tez les. Zaczynam sie zastanawiac co ze mna jest nie tak? Mam powodzenie i u facetow i u kobiet, tyle ze to drugie wolalabym wyeliminowac. Nie wygladam jak facet, nie zachowuje się też tak, chociaż czasami tupnę nogą, pokaże "jaja" ale nic ponadto. Nie jestem jakas chlopczyca. Co mam zrobic zeby nie zwracaly na mnie uwagi?

Odnośnik do komentarza

Jesteś po prostu atrakcyjna, więc ludzie do ciebie lgną, podobasz im się.
Dziewczyny wiedzą, że jesteś hetero, ale to jest podobnie jak z miłością do aktorów, czy sportowców.
Podoba im się dany typ choć wiedzą, że konkretny człowiek jest dla nich niedostępny.

Odnośnik do komentarza

ciekawskaedeka, jesteś osobą atrakcyjną interpersonalnie dla obu płci i to naprawdę duża zaleta i duży komplement dla Ciebie ;) Może jesteś osobą androgeniczną, która wykazuje zarówno wiele cech psychicznych męskich, jak i żeńskich. Nie ma to nic wspólnego z zaburzeniami seksualnymi! Wręcz przeciwnie - według koncepcji Sandry Bem androgyni łączą w pojęciu "Ja" schematy kobiecości i męskości, co pozwala im reagować adekwatnie do sytuacji, plastycznie, a to może z kolei przysparzać im wielu wielbicieli, przyjaciół, adoratorów :) Osoby androgyniczne mają szerszy repertuar zachowań i podejmują rodzaje aktywności typowe dla obu płci. Będące w związkach osoby androgyniczne są postrzegane jako bardziej partnerskie, kochające, tolerancyjne, dbające o relacje. Podejrzewam, że możesz być właśnie taką osobą, choć oczywiście najlepiej byłoby wykonać test IPP (Inwentarz do oceny płci psychologicznej). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...