Skocz do zawartości
Forum

Negatywne testy i krwawienie przy podejrzeniu ciąży


Gość uzytkownik2011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość uzytkownik2011

A mianowicie, ponad 2 miesiące temu(19.11.10) uprawiałem z moją dziewczyną peetting, dotknąłem swojego penisa pare razy, a pożniej miejsca intymnego mojej Dziewczyny, ale do wytrysku z pewnoscia nie doszło. 2 tygodnie pozniej(02.12.10) moja dziewczyna miala normalny okres->spóźniony parę dni. Zrobila 2 testy(jeden 29.11.10 , a drugi 15.12.10), oba wyszly negatywnie, 1.5 tygodnie temu(29.12.10) dostała kolejny normalny okres i do tego 4 dni temu temu(05.01.11) zrobiła sobie jeszcze jeden test ciążowy i wyszedl negatywnie. Czy mimo to jest jakaś szansa , że jest w ciąży? Słyszałem o tych krawieniach, które przypadają na czas miesiączki , ale podobno idzie odróżnić to bo są bardziej skąpe, trwaja kilka dni(3-4) i nie zawieraja złuszczonego nabłonka itd. Czy jest jakaś nawet najmniejsza szansa, by moja Dziewczyna była w ciąży? Zaznaczę , że nie chcielibyśmy póki co dziecka i obawiamy się trochę...

Odnośnik do komentarza
Gość magdalena0

witam! Myślę, że raczej nie ma powodu do obaw, skoro trzy testy wyszły negatywnie, a twoja dziewczyna dalej miesiączkuje. Nie wiem, jak długi jest zazwyczaj jej cykl, bo tej informacji nie podałeś, ale być może trochę jej się rozregulował (może ze względu na strach przed ciążą?). Na przyszłość pomyślcie o zabezpieczeniu, a unikniecie stresu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...