Skocz do zawartości
Forum

Kiedy najwcześniej zrobić test, żeby był wiarygodny?


Gość opoloanka1602

Rekomendowane odpowiedzi

Gość opoloanka1602

Uprawiałam seks 7.01.2011 niestety podczas stosunku pekla nam prezerwatywa, 12h po stosunku zazyłam E***. niestety na ten piatek powinna przypadać u mnei owulacja okres mialam 24.12.2010. Czy mimo tego ze miałam tego dnia owulacje skutecnosc srodka E*** pozostaje taka sama?? kiedy moge najwczesniej zrobic test ciążowy zeby byl wiarygodny,podobno mozna robic juz 6 dnia??

Odnośnik do komentarza

Witaj. Płytkowy test ciążowy, dostępny w aptekach, aby był najbardziej wiarygodny, powinien być wykonany po czternastu dniach od odbytego stosunku seksualnego. Jeśli więc uprawiałaś seks 07.01., to test powinnaś wykonać najwcześniej dwa tygodnie po tej dacie, czyli 21.01.2011. Jeśli wystąpiła u ciebie owulacja, to skuteczność środka może być nieco mniejsza. Najlepiej wykonaj test ciążowy we właściwym terminie i wtedy będziesz miała pewność. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość pcheleczkaa

Witam. Moje cykle maja srednio 29 dni aczkolwiek miesiączka czesto sie opóźnia. Ostatnia miesiączkę mialam 5 marca. Współżyłam z partnerem bez zabezpieczenia 17,18,21,22,24 marca. W dniu dzisiejszym odczuwam bol lewego jajnika. Czy to moze byc bol implantacyjny ? Kiedy najwcześniej mogę wykonać test ? Dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...