Skocz do zawartości
Forum

Co facet miał na myśli?


Gość kate000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tutaj czarodziejskiej wróżki, która wie co miał na myśli, bo siedzi w jego głowie - pyta się wprost takiego chłopaka co ma na myśli, skoro sama nie jesteś w stanie rozkminić jego myślenia..

Tez na owy temat jest wiele, napiszę tę która jako pierwsza przyszła mi na myśl - kocha lecz walczy z tym uczuciem( chce się odkochać owy chłopak), ponieważ z jakiś tam powodów związek z ową dziewczyną nie ma sensu / brak przyszłości, bądź częste kłótnie niszczące ową relacje itd.

Odnośnik do komentarza

To widocznie ma zlew na ową dziewczynę skoro nie chce wytłumaczyć, g**no mnie, to obchodzi tak na prawdę - nie jestem wróżką, nie chce mi się marnować czasu na rozkminianie tego, masz mózg, to go użyj i wpadnij na co w końcu, to Ty go znasz, skoro byłaś z nim w związku - a skoro nie wiesz o co mu chodzi, to najwidoczniej nie pasujecie do siebie.

Odnośnik do komentarza

kate000, nikt nie jest w stanie zinterpretować słów chłopaka, o którym napisałaś. Najprawdopodobniej chłopak kochał dziewczynę, ale najwyraźniej doszedł do wniosku, że związek nie ma przyszłości, dlatego próbuje walczyć z tym uczuciem i odkochać się, bo nie chce cierpieć. To są jednak tylko moje domysły i najlepiej by było, gdyby owa dziewczyna porozmawiała szczerze z tym chłopakiem i zapytała go sama, co miał na myśli, mówiąc jej te słowa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...