Skocz do zawartości
Forum

Sprzeczne zachowania faceta


Gość mirabelka23

Rekomendowane odpowiedzi

mam kolege z ktoym pisze calymi dniami mamy ochote sie spotkac obejrzec film ale dziwi mnie jego zachowanie jednego dnia pisze ze chcialby mnie przytulic pocalowac ma ochote uprawiac seks mowi o swoich [problemach czuje ze zblizamy sie do siebie a innego dnia jest obojetny twierdziz e chcialby isc ze mna do lozka juz od ponad roku ale musimy sie zastanowic sie nad tym czy to wlasciwe mam wrazenie ze on bije sie z myslami ciagle powtarza ze jestesmy kolegami ale czy tak sie pisze z kolezanka dodam ze juz trzeci raz wznowilismy kontakt aja cos czuje do niego

Odnośnik do komentarza

mirabelka23, możliwe, że Twojemu "koledze" trudno się określić w swoich potrzebach i uczuciach względem Ciebie, bo obawia się Twojej reakcji i nie wie, co Ty do niego czujesz. Czy on ogólnie jest w życiu taki "niezdecydowany"? Czy mówiłaś mu, jakie Ty uczucia względem niego żywisz? Porozmawiajcie ze sobą szczerze w cztery oczy o tym, co czujecie, jakie macie oczekiwania, jak wyobrażacie sobie Waszą relację za miesiąc, pół roku, rok. Może wówczas Twój kolega będzie bardziej "wyraźny" w swoich słowach i czynach i będziesz wiedziała, na czym stoisz ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...