Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza oraz krew i pieczenie przy oddawaniu moczu


Gość laleczja145

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kochalam sie z chlopakiem gdyz on za szybko wyjal czlonka przed wytrystkiem zmienilismy na nowa prezerwatywe po tygodniu zrobilam test wyszedl negatywny od niedzieli dostalam mocnego bolu podbrzusza pokazywala sie krew przy oddawaniu moczu straszne pieczenie i co chwile parcie na pecherz okazalo sie ze to stan zapalny po wywiadzie z lekarzem ale czy to pewne ze to nie objaw ciazy ?

Odnośnik do komentarza

tak wiem ze mam infekcje pecherza bo bylam u lekarza ale w tym.problem ze niewiem czy moj partner mogl.czuc ze nadchodzi wytrysk a po szybkim wyciagnieciu cofnelo jemu sie i zmienilismy gumke nie.mialam jeszcze w zyciu takiej sytuacji wiec mam obawy poniewaz moglo byc tak ze po.zmianie prezerwatywy otarl w druga prezerwatywe jest to.możliwe mam 22 lata od kilku lat uwazam a teraz mam odczucie.ze przegapilam.cos za dwa dni mam dostac okres mam bole piersi przy naduszaniu niebieskie zyly i strasznie duszno a nastepnie zimno.

Odnośnik do komentarza

Zrobilam jeden test popoludniu a drugi wieczorem po dwoch tygodniach i obydwa negatywne moj partner twierdzi ze poczul taki ucisk wyciagnal i stwierdzil ze za szybko dla pewnosci obejrzelismy prezerwatywe i zalozylismy nowa mam sie czego bac bo dzisiaj zauwazal na piersiach niebieskie zyly raz mi bylo duszno a raz zimno

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...