Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przez przeniesienie spermy do pochwy


Gość Alusialicja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alusialicja

Witam może to głupie ale .... zastanawia mnie pytanie czy mogłam zajsć w ciąże gdy po stosunku z chłopakiem poszłam do ubikacji i wsadziłam sobie palce pełne spermy jak najgłebiej umiałam, poczym poszłam do pokoju i połozyłam sie nogami na ścianie, bo tak podobno istnieje wieksza mozliwość aby sperma swobodnie sobie spłyneła tam gdzie powinna. Bardzo chciałabym mieć już swoją mała pociechę . Proszę odpowiedzcie mi na pytanie czy takim sposobem istnieje możliwośc abym zaszła w ciąże? Moja ostatnia miesiączka była 26 Grudnia. Wiec z tego co czytałam jestem teraz jak najbardziej płodna.

Odnośnik do komentarza

Owszem, jest szansa, że zaszłaś w ciążę. Jednak sposób, w jaki mogło do tego dojść jest bardzo niepokojący. Ty chcesz mieć już swoją małą pociechę, ale co na to twój chłopak. A właściwie to ile masz lat? Myślę, że najważniejszą kwestią jest teraz rozmowa z twoim partnerem. Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość dmochusie

To co piszesz jest strasznie niepokojące. Dziecko to nie zabawka musicie chcieć je razem ze swoim partnerem. Jestem mama dwóch chłopcu i oprócz radości i szczęścia jest dużo trosk i cierpienia. Zastanów się co możesz zapewnić temu maleństwu....

Odnośnik do komentarza

Witam, mam dosyć nietypowy problem, który wyniknął z mojej niestety głupoty. Zawsze podczas stosunku zabezpieczamy się z moim chłopakiem, jednak wczoraj nie kochaliśmy się, a po prostu zwyczajnie, za moją sprawą jego sperma powędrowała na moją klatkę piersiową. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że wytarłam ją z siebie chusteczką nawilżaną, a było jej dość trochę, po czym z głupoty i roztrzepania wytarłam nią też siebie. Z oczywistych powodów moje wnętrze było wilgotne, jednak wycierając nie starałam się jakoś wytrzeć głębiej a raczej powierzchownie. Chwilę potem gdy zorientowałam się co właściwie zrobiłam przetarłam się dokładnie czystą chusteczką i przemyłam okolice wodą z mydłem. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak mogłabym zajść w ciąże w taki sposób ?

Odnośnik do komentarza

zdezorientowana150
Witam, mam dosyć nietypowy problem, który wyniknął z mojej niestety głupoty. Zawsze podczas stosunku zabezpieczamy się z moim chłopakiem, jednak wczoraj nie kochaliśmy się, a po prostu zwyczajnie, za moją sprawą jego sperma powędrowała na moją klatkę piersiową. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że wytarłam ją z siebie chusteczką nawilżaną, a było jej dość trochę, po czym z głupoty i roztrzepania wytarłam nią też siebie. Z oczywistych powodów moje wnętrze było wilgotne, jednak wycierając nie starałam się jakoś wytrzeć głębiej a raczej powierzchownie. Chwilę potem gdy zorientowałam się co właściwie zrobiłam przetarłam się dokładnie czystą chusteczką i przemyłam okolice wodą z mydłem. Jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak mogłabym zajść w ciąże w taki sposób ?

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...