Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia


Gość farciara041292

Rekomendowane odpowiedzi

Gość farciara041292

Dobry wieczór.Kochałam się ze swoim partnerem bez zabezpieczenia 20 dnia cyklu.Cykle mam średnio 30-dniowe,jednak tym razem okres spóźnił się 6 dni.Trzy dni po spodziewanym terminie miesiączki wykonałam test ciążowy-wynik negatywny.Okres nadszedł jednak mam wrażenie że był odrobinę mniej obfity niż zwykle(czy to mogło być spowodowane spadkiem masy ciała??). Dziś jestem w 8 dniu cyklu i zaczęłam odczuwać ból jajnika.Jaki może być tego powód?? z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wynik test wyszedł neatywny, to raczej podstaw do tego, że możesz być w ciąży nie ma. Ból jajnika może być wywołany wieloma czynnikami. Może to być jekieś zaburzenie w cyklu owulacyjnym albo po prostu gdzieś się podziębiłaś i stąd te bóle. Najlepiej wykonaj test jeszcze raz,a gdy ból nie ustąpi, udaj się do ginekologa. A następnym razem, by oszczędzic sobie stresu, kochajcie się z partnerem z zabezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza

Witam ! Mam pytanie, kochałem się z dziewczyną dzień przed okresem, bawiła sie moim przyrodzeniem aż do wytrysku, wtedy weszłem w nią i jak doszła to przestaliśmy(nie spuściłem się w niej), na drugi dzień dostała okres lecz po 5 dniach rano kręciło się jej w głowie i jak ona to powiedziała miała nogi z waty tzn, miękkie,były to godziny popołudniowe, później było już dobrze. Czy może być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie :
Uprawialiśmy sex z moim chłopakiem , miał wytrysk za zewnątrz gdy zmienialiśmy pozycję , po czym przez chwilę znów miałam penisa wewnątrz. Czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ??
Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie ostatni okres miałam 5 lutego z chłopakiem kochałam się 8 bez zabespieczenia obiawy wskazuja że jestę w ciąży 3 dni temu zrobiłam test ale wyszedł negatywnie i niewiem dla czego czy zrobiłam go zawcześnie! proszę o szybką odpowiedż

Odnośnik do komentarza

Witam
Ostatnio z dziewczyna chialem sprubować jak to jest wsadziłem raz i trzymałem w srodku jakieś 10 sekund i niewiem czy był wytrysk i czy przez takie cos dziewczyna może zajść w ciąże to wydarzenie miało miejsce 14 dni temu chce wiedzieć czy jest w ciaży

Odnośnik do komentarza

~ku...00
Witam
Ostatnio z dziewczyna chialem sprubować jak to jest wsadziłem raz i trzymałem w srodku jakieś 10 sekund i niewiem czy był wytrysk i czy przez takie cos dziewczyna może zajść w ciąże to wydarzenie miało miejsce 14 dni temu chce wiedzieć czy jest w ciaży

Witam!
W sytuacji niezabezpieczonego stosunku istnieje ryzyko ciąży. W celu weryfikacji, czy doszło do zapłodnienia partnerka powinna wykonać test ciążowy. Powinien być on wiarygodny po 14 dniach od ryzykownego zachowania.

Odnośnik do komentarza

Kochalam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 1 dzień po okresie, ponieważ tego samego dnia była końcówka okresu (plamienie, chyba mogę uznać za koniec). Stosunek trwał 30 sekund następnym razem 10 sekund i na koniec 5 sekund, czyli łącznie trzy razy partner wszedł do środka. Przed stosunkiem była bardzo długa gra wstepna (pieszczoty oralne, ręczne). Jak duże są szanse na ciąże? Co z płynem co się wydziela z członka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...