Skocz do zawartości
Forum

Zakochana w geju


Gość Varete

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co zaczęłam naukę w liceum. Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałam się miłostkami tak jak moje rówieśniczki, ale jednak coś mnie tchnęło na wycieczce integracyjnej. Poznałam bardzo fajnego chłopaka, który jest moim kolegą z klasy. Od razu mi się spodobał, a to uczucie spotęgował fakt, że przy ognisku porozmawialiśmy ze sobą szczerze i otwarcie na osobności. Okazało się, że mamy wiele wspólnego ze sobą i obydwoje dobrze czujemy się w swoim towarzystwie.
Po wycieczce zaczęliśmy spędzać ze sobą dużo czasu. Pomimo tego, że nie uważam siebie za jakąś najładniejszą, czy najciekawszą osobę (mam trochę zaniżoną samoocenę) to postanowiłam dać z siebie wszystko. Pewnego razu, gdy poszliśmy razem do kina podzielił się ze mną swoim sekretem. Jest gejem.
Totalna załamka na miejscu. Dosłownie chwilę po tym przyznałam się, że mi się spodobał. Zaczął mnie przepraszać, a ja zaakceptowałam ten fakt. Mówi się trudno, prawda?
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że ja nadal coś do niego czuję. Chodzimy razem do klasy, siedzimy razem na niektórych lekcjach, przytula mnie, łaskocze, droczy się ze mną i martwi bo uważa mnie za przyjaciółkę. Powoli poznajemy się coraz lepiej i tym samym - coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Co zrobić? :(

Odnośnik do komentarza

Varete, pytasz, co robić. Niewiele możesz zrobić, jedynie zaakceptować fakt, że chłopak, który Ci się podoba, jest gejem. On traktuje Cię jako dobrą koleżanką czy przyjaciółkę, a Ty oczekujesz czegoś więcej, czego on nie może Ci dać. Dobrze, że od początku był z Tobą uczciwy i powiedział Ci, że jest gejem. Możliwe, że zauważył, że jesteś nim zainteresowana bardziej niż zwyczajnym kolegą z klasy. Zdaję sobie sprawę, że to jest dla Ciebie bardzo trudna sytuacja. Obdarzyłaś uczuciami kogoś, kto nie jest w stanie odwzajemnić tych uczuć. To boli... Tak jak radził Elbii - kolegujcie się, rozmawiajcie, ale postaraj się ograniczyć gesty typu przytulanie, łaskotanie itd., które u Ciebie prowokują nadzieją na coś więcej, a dla Twojego kolegi są zwyczajnymi przyjaznymi gestami w dowód sympatii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

O jejku ! Czemu w ogóle nie bierzecie pod uwagę opcji, że ten miły chłopak z jakiś sobie tylko znanych powodów skłamał ?
Na forach abc zdrowie aż roi się od wyznań młodych facetów, którzy mają ze sobą różne problemy .
Może ma niską samoocenę i boi się odrzucenia, a może jest prawiczkiem i boi się pójść dalej z dziewczyną, a może uważa, że ma jakiś defekt np. niezbyt imponującego siusiaka i się wstydzi. Dlaczego uważacie, że jest gejem wyłącznie w związku z tym, że raz sam tak powiedział. Ludzie !!! - litości oni się znają zaledwie od trzech tygodni a zatem o sobie prawie nic nie wiedzą.
Wprawdzie nie znam się gejach, ale jakoś nie wydaje mi się, aby gej miał ochotę na przyjacielskie łaskotanie koleżanki.
A może jakiś gej się tu wypowie ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...