Skocz do zawartości
Forum

Tabletki hormonalne bez badania ginekologicznego w Poznaniu?


Gość 35 nika

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na cerę musze pójść do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Nie wyobrażam sobie, aby miał mnie badać i wiem, że na żadne badanie/rozbieranie się nie zgodzę. Jedyne badanie na jakie się zgodzę to pobranie krwi:) Nic więcej. Czy może ktoś z Was dać namiary na ginekologa w Poznaniu, który przepisze receptę bez badania? Obawiam się, że czeka mnie zamówienie z Internetu, ale jest wielkie ryzyko, że trafię na oszusta...

Odnośnik do komentarza

kazdy lekarz przed przepisaniem tabletek powinien Cie zbadac. To jest powazna sprawa nie kupujesz syropu na kaszel. Jezeli wystepowaly w Twojej rodzinie kiedykolwiek nwotwory szyjki macicy np to jestes bardziej obciazona przyjmujac tabletki to jest ingerencja w Twoj organizm. Jedyne co moge powiedziec to to ze niektorzy lekarze ograniczaja sie przed wypisaniem tabletek do wywiadu moze trafisz na takiego, ale nie kupuj tabletek przez internet wiele z nich ma skutki uboczne i tylko wywiad z lekarzem pozwoli na dobranie odpowiednich tabletek

Odnośnik do komentarza

trochę głupie podejście i mocno nie odpowiedzialne... ginekolog powinien Cię zbadać czy nie ma żadnych przeciwwskazań do brania tabletek. Po za tym powinien Ci zrobić cytologię a tego przez ubranie niestety nie da się zrobić.
Co do kupowania przez neta to jest to największa głupota, po pierwsze nie wiesz czy kupujesz tabletki anty czy na pasożyty lub zwykłe cukierki, po drugie nie masz pewności czy kupinone przez ciebie leki nie spowodują skutków ubocznych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...