Skocz do zawartości
Forum

Zapotrzebowanie kaloryczne dla 14-latki


Gość uczennica123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość uczennica123

Mam 14 lat. Mój wzrost to 154 cm, a ważę 47 kg. Sądzę, że powinnam trochę schudnąć nie podoba mi się moja pupa jest trochę duża.... :/ Uda są trochę za duże i brzuch delikatnie odstający. Chciałabym się tego wszystkiego pozbyć. Ile powinnam ważyć w ogóle?

Odnośnik do komentarza

Wagę masz jak najbardziej prawidłową. Twoja prawidłowa waga mieści się w zakresie 45-53 kg (tak mniej więcej). Więc plasujesz się przy dolnej granicy, tak że jesteś szczupła. Jeśli chcesz poprawić wygląd sylwetki, uprawiaj jakiś sport. Jeździj rowerem, dużo spaceruj, tańcz, możesz też robić przysiady i brzuszki, ale na pewno się nie odchudzaj :)
I nie licz kalorii! Wystarczy, że będziesz unikać słodyczy, słodkich napojów i fast foodów,i nie będziesz się obżerać, a jeść tyle, by się po prostu najeść:)

Odnośnik do komentarza

Ja ważę 48 kg przy 167 cm i jestem szczupła ,więc nie wmawiajcie jej ,że też taka jest. Skoro waży prawie tyle co ja ,a jest o 13 cm niższa.
Powinnaś jeść około 2000 kcal dziennie, jak jesz tyle to przy tym zostań, bo nie ma sensu się głodzić. Zacznij ćwiczyć ,to zrzucisz niepotrzebne kg.
I ja bym nie wzorowała się tymi wszystkimi wskaźnikami BMI, bo uwierz ddd22 ,że dziewczyna przy wzroście 154 cm i wadzę 53 kg ,będzie wyglądała na grubą.

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardka87

chyba tylko w Twoich oczach. Ty masz zburzony obraz własnej sylwetki. Masz niedowgę i nazywasz to byciem szczupłą, w innym wątku piszesz że interesuje Cię anoreksja? sorry wybacz ale jesteś kiepskim doradcą jeśli chodzi o prawidłową wagę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...