Skocz do zawartości
Forum

Obżeranie się, masturbacja i ciągła krytyka


Gość Agnik99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam 16 lat. Potrzebuje pomocy.Pól roku temu zaczełam się odchudzać .. dokladnie po tym , gdzy usłyszałam od babci i pewnej sąsiadki , że: : "Jesteś tęga, powinnaś schudnąć". Wiedziałam ,ze mam nadwagę , ale gdy to usłyszałam ... Musiałam schudnąć .. Chodziłam do dietetyka.. schudłam 6 kg w 6 miesięcy... Ale zaczełam popadać w paranoje , wciąz liczyłam kcal, .. Gdy zjadłam kawalek czekolady. lub bułki . ..płacz , histeria. Nie lubiłam gdzy ktoś mówił , że ładnie wygladam , ze schudłam.. Od czasu wakacji obżeram się , coraz czesciej mam napady obzarstwa.. przytyłam i to sporo. Moja mama wciaz mnie krytykuje. Tato patrzy sie na mnie takim wzrokiem .. jakby chciał powiedziec jestes potworem. Juz nie moge... obżeram sie .. Wygladam jak wieloryb. Ostatnio zaczełam się nawet okaleczać, do tego doszła jeszcze masturbacja.. stres.. mama wciaż mnie krytykuje i wyzywa.. nie moge.. wygladam jak wieloryb.. W dodadku nieszczęsliwie sie zakochałam... Nie mogę... Dzis nie poszłam do szkoły..nie chciało mi się.. hah obzarłam się... Mam dośc takiego życia..

Odnośnik do komentarza

Witaj Agnik99!

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy, gdyż oprócz zaburzeń odżywania, napadów obżarstwa, masz zaniżoną samoocenę, problemy z akceptacją własnego ciała, problemy związane z nieszczęśliwą miłością, agresją i kontrolą własnych impulsów. Sporo tego. Powinnaś porozmawiać o swoich kłopotach z kimś bliskim i najlepiej udać się do psychologa, który mógłby Ci pomóc. Sama możesz pójść do psychologa szkolnego - obowiązuje go dyskrecja. Może podpowiedzieć Ci, gdzie szukać pomocy. W chwilach smutku i załamania możesz zadzwonić również pod anonimowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: http://www.116111.pl/. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Witaj Agnik99!

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy, gdyż oprócz zaburzeń odżywania, napadów obżarstwa, masz zaniżoną samoocenę, problemy z akceptacją własnego ciała, problemy związane z nieszczęśliwą miłością, agresją i kontrolą własnych impulsów. Sporo tego. Powinnaś porozmawiać o swoich kłopotach z kimś bliskim i najlepiej udać się do psychologa, który mógłby Ci pomóc. Sama możesz pójść do psychologa szkolnego - obowiązuje go dyskrecja. Może podpowiedzieć Ci, gdzie szukać pomocy. W chwilach smutku i załamania możesz zadzwonić również pod anonimowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: http://www.116111.pl/. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

A ile ważysz? Pomyśl sobie, że nie masz tak najgorzej bo zawsze możesz schudnąć. Ja mam gorzej bo podobają mi się pulchne dziewczyny i zawsze będę z tym problemem jaki Ty masz i możesz po prostu zwalczyć. Tyjesz i obżerasz się pewnie dlatego, że rodzice Cię krytykują. Musisz się odciąć od ich opinii - to co robią nie jest normalne więc traktuj ich jak nienormalnych, z pobłażaniem. Odchudzanie na siłę z powodu tego, że ktoś Cię krytykował jest zawsze skazane na niepowodzenie w dłuższym okresie. Chudnie się dla zdrowia a od opinii innych się odcina. Pomyśl czy gdybyś była na bezludnej wyspie to przeszkadzałaby Ci nadwaga i też byłoby Ci smutno z tego powodu?

Odnośnik do komentarza

[quote="~js_11" Pomyśl sobie, że nie masz tak najgorzej bo zawsze możesz schudnąć. Ja mam gorzej bo podobają mi się pulchne dziewczyny i zawsze będę z tym problemem jaki Ty masz i możesz po prostu zwalczyć.[/quote]

Czy dla Ciebie jest problemem to, że podobają Ci się pulchne dziewczyny ?

Mnie podobają się pulchne dziewczyny ale dla mnie to nie jest problemem :P !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...