Skocz do zawartości
Forum

Jak się uwolnić od przeszłości?


Gość Ddd80

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,nie potrafie poradzic sobie z przeszloscia. Jestem typowym ddd wobec ktorego stosowano przemoc fizyczna i psychiczna.Nie potrafie przetrwac w normalnym zwiazku,nie potrafie juz nawet smiac sie.Mam dwoje dzieci,staram sie jak moge aby byc dla nich jak najlepsza matka,ale codzien budze sie ze lzami w oczach i zasypiam z placzem.Obwiniam sie o wszystkie niepowodzenia dzieci,po prostu umieram ze zgryzoty kazdego dnia. Moje 2 malzenstwo wisi na wlosku. Przeszlam juz 3 terapie,po pierwszej niby czulam sie jakis czas lepiej,wtedy to rozwiodlam sie z mezem. Spotkalam cudownego faceta z ktorym rowniez nie potafie utrzymac bliskiego zwiazku. Przez rok bralam antydepresanty,niby bylo lepiej ale odstawienie ich to byl koszmar. Przeciez nie bede brala ich cale zycie.Mam dosc siebie,ta spirala sie nakreca tak bardzo ze nue widze juz jak mialabym wyjsc z tego zamknietego kola.

Odnośnik do komentarza

Ddd80, dlaczego przerwałaś terapię, skoro Ci pomagała? Miałaś wrażenie, że już jej nie potrzebujesz, że już możesz stanąć na własne nogi, czy terapia zakończyła się ze względów formalnych? Myślę, że jeżeli przechodzisz teraz kryzys, to warto znowu poszukać wsparcia terapeuty. Warto też rozważyć uczestnictwo męża w terapii, skoro również Wasze małżeństwo cierpi. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...