Skocz do zawartości
Forum

Wolne kojarzenie faktów


Gość dddddd5

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem typową blondynką, przyspana, wolno łapię fakty, wszyscy się ze mnie śmieją, ostatnio facet z pracy żonaty, który jest nade mną chciał umówić się ze mną na kawe, odmówiłam. Jak mam się zachować, on chodzi i się śmieje że dałam mu kosza. Ta kawa to przecież pretekst to wyśmiania się ze mnie

Odnośnik do komentarza
Gość CiociaKlocia

Mnie się podoba w Twoim zachowaniu to, że zachowałaś się asertywnie (odmówiłaś). Wiele osób w takiej sytuacji (kiedy na kawę zaprasza "osoba wyżej", miałoby problem z odmową). Także BRAVO za odmowę! Nie powiem Ci, co powinnaś zrobić ale powiem, jak ja bym na Twoim miejscu postąpiła. Ogólnie sytuacja trochę zawstydzająca, krępująca. Ja w takiej sytuacji też próbowałabym żartować, przygotowałabym sobie nawet w domu gotowe żarty-riposty (jeżeli miałabym problem z wymyśleniem tak na "spontana" jakiegoś tekstu). A jeżeli to zachowanie nasiliłoby się wówczas powiedziałabym wprost, że sobie pewnych zachowań nie życzę, asertywnie i z wyczuciem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiem że wolno kojarze fakty i jestem tępa :( Chciałabym móc mieć przyjaciół, męża, dzieci :( gdziekolwiek się nie pojawię tam jestem kozłem ofiarnym, nie robie sobie z tego nic, staram się żartować lub ignorować. Moim marzeniem jest być normalną dziewczyną, nie przymułem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...