Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja partnera a prawdopodobieństwo ciąży


Gość Grand1890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio niepokoi mnie jedna rzecz mianowice: Ponad 24 godz. przed pettingiem z moją dziewczyną, masturbowałem się i miałem dłoń w spermie, wiadomo iż poszedłem umyć ręce, umyłem się cały i zadbałem o swoją higienę. Przed pieszczotami z dziewczyną wykonywałem wiele innych czynności rękoma(praca w kuchni - miałem stycznośc z różnymi detergentami). I zastanawia mnie jedna rzecz, czy w takim odstępie czasu i wielokrotnym myciu rąk jest możliwość, że mogłem przenieść jakąś tam część nasienia do pochwy mojej dziewczyny przez tą samą dłoń podczas zabawy? Dodam jeszcze, że przebywałem w pomieszczenieach o różnych temp. a moja dziewczyna dostała w ten sam dzień okres (po pieszczotach, jakieś pare godzin). Pytanie może niezbyt poważne, ale mnie to nie daje spokoju, bo dziewczyna jest zaniepokojona wydaje mi się przewrażliwiona. Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

2 dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. On wkładał mi palce do pochwy, a wcześniej dotykał swojego penisa. Ja także moimi rękoma dotykałam jego penisa. Doszło do wytrysku, jednak do mojej buzi i poszłam to wypluć. Później wznowiliśmy pieszczoty i w pewnym momencie zagalopowaliśmy się i on włożył penisa do mojej pochwy na około 15 sek. i wyciągnął(włożył tylko główkę)(był podniecony). Jednak zaraz gdy wyciągnął doszło do wytrysku i wytarł to w chusteczkę. Czy jest prawdopodobieństwo że zeszłam w ciążę? Dodam że jestem dziewicą a okres mam dostać za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość pietrek633

witam ja mam taki problem : a więc tak 3 tygodnie temu ja wkładałem dziewczynie palce w pochwe a ona mi "waliła" i w pewnym momęcie sie spuściłem i wytarłem spermę chusteczką no i reke tez wytarłem w ta chusteczkę i po chwili znowu jej wsadzałem palce tam gdzie nie trzeba i w dodadku okres jej się spóźnia juz 7 dzień co jest grane ;( pomóżcie mi prosze ;( no i teraz drugie pytanie 3 dni temu po imprezie po pijanemu uprawiałem sex z dziewczyną ona też była pijana i w dodadku dziewicą jeszcze była i jest nadal bo jak z nia uprawiałem sex to za chiny nie mogłem wsadzić członka do jej pochwy tylko guma sie zsuwała z penisa i nie pamietam kiedy sie spóściłem ale wiem ze to zrobilem i jak zakladałem drugą gume to ta pierwsza gume mi sama z członka zleciała ;/ czy mogło dojść do zapłodnienia ?? pomóżcie !! prosze was

Odnośnik do komentarza
Gość Grand1890

Witam.Sytuacja wyglądała nastepująco,Dziewczyna dotykała mojego członka zakieś 10min równierz za głowe penisa,nastepnie wsadzała palec do pochwy,do wytrysku nie doszło jednak byłem podniecony i jakaś ilośc spermy mogła osiąść na jej palcu czy jest mozliwe że zaszła w ciąże? Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Grand1890

Witam. moje pytanie jest nastepujące: dziewczyna dotykała pojego penisa masturbując go,nie było ,nastepnie włozyła ręke do pochwy.Moim zdaniem nie doszło do wytrusku ,ale czy gdyby na jej ręku przedostało sie troche spermy której nie zauważyłem gołym okiem mogła by zaiśc? czy potrzebna jest większa ilośc? Bardzo prosze na o wszelkie wyjaśnienia i Adekwatna odpowiedz na moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Gość fantasmagoria

Witam. Mam 17 lat. Ostatnio mój chłopak po pieszczotach zrobił mi palcówke. NA jego palcach znalazła się niewielka ilość spermy. Dodam że jestem dziewicą. Długość cyklu 30 dni. Choć w ostatnim miesiącu 31 dni. Miesiączka zaczeła mi sie 20.12. i krwawienie trwało 7 dni. Do tego zdarzenia zaszło wczoraj. Czyli tak jakby dzień niepłodny. Prosze o szybką odpowiedz czy doszło do zapłodnienia. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Gość cyprian47

Seks i różnego rodzaju pieszczoty mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje, między innymi ciążę. Odnoszę wrażenie, że jeszcze nie dorosłeś do tego poważnego kroku, jakim jest rozpoczęcie współżycia. Przed użyciem prezerwatywy poczytaj jak się ją prawidłowo zakłada. Jeśli jest źle założona, może być nieskuteczna. Niech dziewczyna zrobi test ciążowy, wtedy będziesz wiedział na 100%. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość malinowamamba20

Dzień po zakonczeniu mojego okresu pieścilismy sie z moim chłopakiem..Nie doszło do zbliżenie medzy nami i jego członek nie znalazł sie we wnątrz... ale wkładał mi palca i czy jest mozliwośc ze moge być w ciązy jeśli on wczesniej dotkną swojego penisa...A na dodatek jestem dziewica czy jest to mozliwe?? Prosze o pomoc bo nie wiem co zrobic i bardzo sie martwie...;( Czy jest jakas mozliwośc by to sprawdzic albo czy mozna teraz temu jakos zapobiec??

Odnośnik do komentarza

Jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Skoro wcześniej doszło do wytrysku, na jego penisie mogły się znajdować niewielkie ilości plemników. Poza tym z penisa wydostaje się płyn, w którym też mogą się znajdować plemniki (mimo iż do wytrysku nie dochodzi). W dniu planowanej miesiączki zrób test ciążowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Według mnie nie macie powodów do niepokoju. Z tego co wiem, wystarczy już samo umycie rąk ciepłą wodą z mydłem, by się pozbyć plemników. Poza tym, plemniki nie mogłyby tak długo przeżyć na Twoich rękach, nawet jeśli nie byłyby zmyte wodą. Choć pamiętajcie o tym, by bardzo uważać w tych sprawach ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kocianka17

Witam serdecznie, z góry dziękuję za odpowiedź. Jakiś tydzień temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. Jednocześnie on wkładał mi palce do pochwy i ja pieściłam jego penisa. Ręce trzymaliśmy sobie nawzajem w majtkach. Doszło do wytrysku, miałam płyn na dłoni. Wytarłam dłoń, poszłam do łazienki i papierem toaletowym wytarłam sobie pochwę. Po wszystkim umyłam ręce. Może to głupie pytanie, ale czy dzięki temu mogłam zajść w ciążę? Ostatnio mnie mdli, wiec stąd moje obawy, być może dlatego mnie mdli, że troszkę się denerwuję tą sytuacją.;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twój chłopak nie miał nasienia na palcach, gdy wkładał Ci je do pochwy to nie ma szans na zapłodnienie. Jeśli więc sam nie dotykał swojego penisa to nie ma się czym martwić. A te dolegliwości to albo nieświeży posiłek albo właśnie stres.

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej małe, ale jednak istnieje. Niech to będzie dla Was nauczką, mam nadzieję, że nie będziecie musieli ponieść konsekwencji tego nieostrożnego zachowania. Dla świętego spokoju w dniu spodziewanej miesiączki lub parę dni po terminie, zrób test i będzie wszystko jasne. Pamiętaj, że duży stres może wpłynąć na przesunięcie miesiączki. Dlatego zrób koniecznie test.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, wiem że jest wiele wątków na ten temat ale jeszcze raz... pieściliśmy się z chłopakiem.. on był bez bielizny.. ja zaś w spodniach i majtkach... dotykałam go a on mnie... ale nigdy nie wsadził mi ręki pod bileiznę... jedynie pod spodnie... nie miał także wytrysku.. czy jeśli on dotykał najpierw siebie i mógł mieć ten płyn na rękach.. a potem dotykał mnie przez majtki to jest ryzyko ? tak się boję... :(

Odnośnik do komentarza
Gość natalia422

Chciałam robić to z chłopakiem ale nie doszło do tego. zatem on miał na palcu spermę swoją i tego palca mi włożył w mój krok ? czy mogłabym zajść w ciąże ? ale okres mi się spóźniał bo mam nie regularny powinien mi wypaść 23-24 ale czekam do tej pory i nic. a 3 dni temu doszło do tego ze ta sperma mi się znalazła w kroku (jeżeli to była sperma ). boli mnie brzuch ! i bardzo mi leci śluz ? czy mogłam zajść w ciąże? a stracić dziewictwo mogłam ? proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Czy włożył palec do pochwy? Owszem, można zajść w ciążę poprzez przeniesienie nasienia na palcach. Powinnaś zrobić test ciążowy. Chociaż w Twoim wieku nieregularne cykle to normalna sprawa. Ale zawsze lepiej wiedzieć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość cyprian47

Hej, wątpię, żeby było możliwe zapłodnienie w takie sytuacji, ale pamiętaj, że w takich chwilach zawsze trzeba uważać. Z członka we wzwodzie może wydobywać się płyn, w którym są obecne plemniki, jednak większość lekarzy uważa, że ta ilość jest za mała do zapłodnienia. Tym bardziej, że nie doszło do stosunku. Radzę więcej poczytać o antykoncepcji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Bez paniki! Niepotrzebnie się stresujesz. W sytuacji, którą opisujesz nie ma możliwości, by doszło do zapłodnienia. Plemniki nie przenikają przez bieliznę. Jeśli jednak zdecydujecie się na współżycie, pamiętajcie o antykoncepcji! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj, prawdopodobieństwo ciąży w taki przypadku jest zdecydowanie niewielkie. A jeśli do wcześniejszego wytrysku nie doszło to nawet zerowe. Jednak lepiej na przyszłość unikać takich niepewnych sytuacji, które przysparzają wiele stresów. Obecnie na zapobieganie jest za późno. Sprawdzić możesz robiąc test, ale nie wcześniej niż w dniu terminowej miesiączki lub parę dni po terminie. Wcześniej test nie da prawidłowego wyniku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość radosław75

Witam, prawdopodobieństw zajścia w ciąże jest raczej małe, ale jednak istnieje, dlatego zalecam zachowanie ostrożności. W sumie zajście w ciąże wcale nie jest takie proste, ale czasami jak się ma pecha to dużo nie potrzeba...a konsekwencje ponosi się całe życie. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...