Skocz do zawartości
Forum

Negatywny test ciążowy, brak okresu a objawy ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 36l i z moim partnerem staramy się o dzieck0 ale że jako mam zaburzenia hormonalne co z tym się wiąże brak okresu wiec trudno mi stwierdzić dni płodne a nie płodne też nie dawno się dowiedziałam że mam obniżająca się macice ale to nie jest przeszkodą by zajść w ciąże , Teraz mam straszne wątpliwości a raczej nie pewność zadała już tu pytanie ale jeszcze brak odp, wiec pisze tu na forum może ktoś coś mi poradzi a też liczę na odpowiedź ekspertów .A wiec do sedna 19.08.2014 oraz 20.08 miałam stosunek z wtryskiem do środka i to nie jeden ale kilka po czym kolejny był 25.08 i 26.08 ,zaczęłam mieć objawy bóle piersi przy dotykaniu mdłości w różnych godzinach 29.08 wykonałam test z godnie z instrukcją wyszedł negatywnie ból piersi ustał mdłości zanikają ,ale mam zwiększony apetyt do tego osłabienie a czasem duszności czasem kłucie pod brzuchem na brodawkach zauważyłam zmiany mam czubki jaśniejsze , ale 1.09.2014 zauważyłam na bieliźnie krople krwi taka jak by z woda wymieszaną już myślałam że to okres założyłam podpaskę i nic brak krwawienia powtórzyło się to samo 2.09 i znów brak krwawienia w końcu postanowiłam powtórzyć test wykonałam go 4.09 i wyszedł negatywny zaczynam się martwić że coś zemną jest nie tak a bardzo bym chciała mieć dzidzie do lekarza mam dopiero 8.09 ale chciałam by już wiedzieć czy jest szansa że mogę być w ciąży czy to tylko przez moje zaburzenia ,czy test za wcześnie wykonany ,proszę o szybką odpowiedź i porady

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej może być ciążą. Jak sama napisałaś, ciężko jest u Ciebie określić kiedy masz dni płodnie i niepłodne. Testy bardzo często wychodzą negatywne mimo, iż jest ciąża. Mi od razu pokazał 2 kreski no ale mojej koleżance już nie. Możesz wykonać betę z krwi, jest dużo dokładniejsza ale z drugiej strony skoro zaraz idziesz do lekarza to nie ma sensu.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Do czasu wizyty u lekarza trochę zostało no zaledwie 2dni ale spędza sen z powiek mi i tu nie wiem czy już sobie sama coś wmawiam czy nie ,niby objawy są jak ciąża ale też czytałam na necie że takie objawy mylne mogą być dla tego do czasu wizyty u lekarza pytam tutaj nie ukrywam ze bardzo bym chciała żeby się okazało pozytywnie

Odnośnik do komentarza

No ja jak starałam się o dzidziusia to też widziałam u siebie kupę objawów ciąży, de facto później okazywało się że ciąży brak. Jak już zaszłam to jedyny objaw, co mnie dziwił to to jak zachowywały się moje brodawki i całe piersi, po porostu inaczej niż przed miesiączką. A tak żadnego innego objawu nie miałam. Ale każda z nas jest inna :) Spokojnie i trzymam kciuki za potwierdzenie ciąży :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

No u mnie też piersi inaczej jak by wyglądają mam wyraziste żyłki czytałam że też są to objawy ciąży no ale jak mówisz każda z nas jest inna ale co jeszcze zaobserwowałam apetyt no ogromny jest ,też zmiana nastroju raz zła a raz smutna co nigdy się mi nie zdarzało tak ,,poczekam jeszcze może jakiś ekspert się wypowie i mnie uspokoi

Odnośnik do komentarza

Ostatni okres miałam 30.05.2015 , kolejny powinnam dostać 29.06.2015 , jednak do teraz (13.07) okresu nie mam. Test ciążowy zrobiłam 7 dni po spodziewanym terminie miesiączki, około 20 dni od stosunku ( bez zabezpieczeń, bez wytrysku wewnątrz) . Test wyszedł negatywny. Odczuwam napięcie w podbrzuszu, małe mdłości w ciągu dnia , częściej oddaje mocz , jestem senna , częste wzdęcia oraz zaparcia. Termin wizyty u ginekologa wyznaczono mi na 14.08 . Czy powinnam się martwić, czy jest to tylko ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...