Skocz do zawartości
Forum

Preejakulat na prezerwatywie


Rekomendowane odpowiedzi

Część, mam problem, odnośnie preejakulatu. Zacząłem życie seksualne z
moją dziewczyną i dotychczas było wszystko dobrze aż do ostatniego
dnia, chcieliśmy się pokochać wiec poszedłem umyc "meskosc" gdy
przyszedłem zaczęliśmy się kochać, gdy mnie podniecila zauwazylem mala
kropelkę zwisająca na zoledziu, myślę ze to był preejakulat... Jednak
nigdy nie zdazalo się żebym miał go w takiej chwili na samym
początku podniecenia i w takiej ilości bo aż kropelka, zawsze był
gdzieś ten preejakulat ale nie było go widać... Mimo tego jednak
starłem go ręką po czym dotykałem gumkę, po dotknięciu lekko gumki wytarłem jeszcze ręce niezbyt
dokładnie ale wytarlem po czym gdy nałożyłem gumkę wytarlem jeszcze ją
nie dokładnie ale wytarlem i zaczęliśmy się kochac, nie dochodzę nigdy
we niej lecz na zewnątrz, mimo tego boje się tego preejakulatu, czy
nawet po wytarciu, niedokładnym ale wytarciu rak i prezerwatywy mógł
on jeszcze tam pozostać ?

Ps. Możliwe że nie był to preejakulat tylko resztki wody lub mydełka/płynu którym myłem męskość ? Ponieważ nigdy nie zdazyło mi się by preejakulat był tak wcześnie na samym początku podniecenia i by było go aż tyle. Zazwyczaj nigdy go nie widziałem bo był pewnie chwileczkę przed wytryskiem lub w czasie jego. A czym możliwe jest że preejakulat wydziela się u mnie dopiero po wytrysku ? Bo często po nim mam dopiero biały śluz na penisie. Proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Jestem dorosły. Jednak jak to każdy, czasami ma powód do strachu. Myślę że wytarłem ten preejakulat jednak nie jestem pewien więc piszę tutaj by zobaczyć opinię innych :)

A czy jeżeli okazało się że dobrze go nie wytarłem ? Mimo tego że wycierałem całą gumkę i rękę tam gdzie czułem że jest mokre ?

Nigdy mi się nie zdażało żeby widać było preejakulat o.O przy wcześniejszych stosunkach był nie zauważalny, więc wydalał się chyba tuż przed samym wytryskiem ?

Odnośnik do komentarza

Zastanów się czy jest sens pisać na kilku forach, jak nie ma powodów do strachu.

Preejakulat jest przezroczysty a nie niewidzialny. Jak zakładasz gumkę to tam wypływa.
Wydziela się w trakcie podniecenia.
Czyli przed i w trakcie stosunku.
Po wytrysku tez może odrobinka wypłynąć, tak samo jak odrobinka spermy.

A nawet gdyby ta kropelka dostała się do pochwy to są nikłe szanse na ciążę.

Dla uspokojenia dodam, że zdarzyła mi się parę razy z partnerem penetracja bez zabezpieczenia przez chwilkę ( to nie był stosunek przerywany, bo niczego nie przerywał, wytrysk sie nie zbliżał) a w ciąży nie jestem.
Oczywiście nie jest to chwalebne, wiem, ale nie przesadzajmy.

Zresztą współżyjąc musimy być świadomi niektórych konsekwencji i je ponieść.
Amen.

Odnośnik do komentarza

Tak wiadome że trzeba być świadomym jednak, nie pora teraz na ciążę, ale pomijając to, chodzi mi o to że wycierałem rękę jednak może nie uważnie i ta odrobina preejakulatu mogła się dostać na zewnętrzną stronę gumki, później również wycierałem gumkę, ale może jednak nie wytarłem tego i ten preejakulat tam pozostał, przez to mam obawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...