Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nikt nie chce utrzymywać ze mną kontaktu


Gość majadscfds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majadscfds

Ludzie nie mają dla mnie czasu, nikt z pracy, z uczelni nie ma ochoty sie ze mną spotykać, niektóre osoby nawet nie przyjmują od mnie zaproszeń na fb, nikt mi nie odpisuje, mój telefon milczy, przez 3 miesiące może dostaje max smsów, mówią że nie mają czasu iść na impreze ani się spotkać.......

Odnośnik do komentarza

Coś musi byc na rzeczy skoro tak jest. A moze zle towarzystwo sobie dobierasz? Nie ma na uczelni takich osob ktore do kazdego zagadają?Musza byc,z reguly są. Moze trzymasz sie niewlasciwych osob?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

majadscfds, zastanów się, czy rzeczywiście nie masz w swoim życiu żadnego przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, która znajduje dla Ciebie czas? Jeśli czujesz się samotna, odtrącona, inni Cię ignorują, mimo Twojej inicjatywy, to pomyśl, dlaczego Cię unikają? Czy może masz jakąś cechę, która mogłaby ich od Ciebie odstraszyć? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość jestemwpodobnej

olej ich! Po prostu szukasz w niewłaściwym miejscu. Nie znalazłaś jeszcze ludzi, którzy by cie docenili. Bądz sobą. Co z tego, że uważają cie za "zakonnice"? A to każdy musi balować i chlać? Skoro zawsze jesteś kozłem ofiarnym to popracuj nad sobą. Nad swoją pewnością siebie, asertywnością. Nie ma tak, że nikt cie nie lubi - ja cie lubię!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...