Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko przeniesienia plemników podczas zmiany prezerwatywy


Gość Gość98

Rekomendowane odpowiedzi

Kochałem się niedawno z dziewczyna w zabezpieczeniu.Byłem bardzo blisko "końca",więc wyjąłem penisa i próbowałem trochę ochłonąć.Niestety doszło do lekkiego wycieku spermy(nie było orgazmu,a jedynie "przedwczesny" wytrysk,ale nie w calosci,a jedynie kropla).Zdjąłem więc zużytą gumkę i chciałem założyć nową. Zauważyłem na penisie kropelkę spermy,którą przetarłem palcami,a nastepnie palce (chyba!!) wytarłem w siebie(nie miałem papieru pod ręką) i założyłem nową gumkę. No i mam lekki stres,czy np. nie mogłem przypadkiem przenieść plemników na nową gumkę i nie doszło do zapłodnienia?Bo kochaliśmy się dalej,co prawda bardzo krótko,ale jednak...Nie jestem pewien,czy na pewno wytarłem palce :/ Nie wiem,mam strasznego stresa..dziewczyna mnie uspokaja,że niemożliwe by doszło do zapłodnienia,ale ja się troszkę boję...Co mam o tym myśleć?ktoś pomoże?Może wziąć pigułkę po np(ale nie wiem od kogo ją dostanę,bo jest weekend i może być ciężko)?Proszę o szybką pomoc,bo się martwię.

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam dośc nietypowe pytanie, może wiekszośc z Was powie, że strasznie głupie ale jednak mnie męczy. Otóż wczoraj kochałam się z moim facetem w prezerwatywie, doszło do wytrysku w prezerwatywe, zaraz po tym on się jej pozbył i kochaliśmy się od razu drugi raz. Do wytrysku nie doszło, kochaliśmy się chwilkę. Czy plemniki zostały na penisie skoro on go nie wytarł i czy Jest ryzyko ciąży ? ;

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...