Skocz do zawartości
Forum

Petting i niezabezpieczony stosunek a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio będąc u dziewczyny doszło między nami do erotycznych piszczot i trwały one trochę czasu. Podczas jednej z nich przez przypadek mówiąc kolokwialnie nabiła się na główkę mojego penisa, co prawda nie weszła ona zbyt daleko, tak naprawdę tylko sam czubek wszedł. Później dziewczyna przejęła inicjatywę i doprowadziła mnie do wytrysku, który skończył się na jej piersiach. Przez chwilę nieuwagi podobno moja sperma spłynęła jej do pochwy (nie pytajcie się mnie w w jaki sposób, bo sam nie wiem, ale to informacja od mojej lubej). Od razu gdy ona to poczuła udała się pod prysznic by to wszystko dokładnie spłukać/wyczyścić. Sam staram się zachować emocje na wodzy, ale pytam głównie w jej imieniu. Czy jest szansa by po takich zajściach doszło do krótko mówiąc ciąży?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

powiedz swojej lubej że jeśli sperma jej spłyneło to co najwyżej na łechtaczkę a nie DO POCHWY.Aby w takim przypadku sperma dostała się do pochwy musiała by przeciwdziałać grawitacji a o czymś takim świat jeszcze nie słyszał....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...