Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki ze skrzepami


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza miesiaczke dostąłam w wieku 11 lat wszystko było dobże miałam bolesne jako 16 latka zgłosiąłm sie do ginekologa który zastosował mi antykoncepcje do uregulowania okresu i zmniejszenia bólu było ok . Ale 8 lat temu urodziłam córkę cieciem cesarskim i od tamtej pory mam miesiaczki koszmarnie bolesne i okropnie obfite , przez 1 rok okazało sie że mam niedoczynność tarczycy biore leki . Obecnie mieszakam poza granicami kraju w innym klimacie tu też jestem pod opieka lekarzy którzy po robili badania i ustawili mi leki na tarczyce na 100mg dzienie po jednej . W zeszłym roku zgłosiłąm sie do lekarza w sprawie tych okropnych miesiaczek bolesnych nie do wyrobienia bo mało że byłam słaba zawroty głowy to jeszcze lało sie ze mnie jak zażynanego prosiaka , dostałam leki na KREW NA WZMOCNIENIE na poczatku było troch ulgi ale teraz mam koszmar boli mnie podbrzusze i plecy w sumie gdzie znajduje sie miednica , w zeszłym miesiacu miałam taka miesiaczke że ledwo mogła stać a ból był koszmarny bo oddechu nie mogłam złapać jedynie zdorzył mnie złapać mój partner i podtrzymać bo tak bym padła na gębe , i po jakimś czasie poczułam jak zemnie wyszły skrzepy krwi na jakieś 20 cm . Mamy kolejny mc dostąłam okres i znowu skrzepy sa i ból ogromny nic mi nie pomaga nawet najsilniejsze talbletki przeciwbólowe Angielskie i ciagle mnie boli czy mam i nie mam , zaznaczę że do ginekologa dopiero dostane sie na koniec września i nie wiem co mam robić a miesiaczki coraz sa nie do zniesiania . Nad mienie że 3 mc błam chora na agnige ropna i antybiotyki bły stosowane i nie wiem czy przesto tak jest .

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie ma na takie dolegliwości domowych sposobów,
musisz poczekać na wizytę ,nie daj się zbyć,tylko domagaj się badań i diagnozy wyjaśniającej stan rzeczy,może usg dopochwowe/,
bo bóle to mogą być,ale skrzepy to już nie jest normalne.

Ciekawe ,że po cesarce tak masz/powiedz lekarzowi/,może dobrze nie wyczyścili macicy ,tak ,że pilnuj tematu,
ja dużych bóli nigdy nie miałam,ale bez tabletki się nie obyło ,po porodzie ,ale siłami natury ból zginął jak ręką odjął... ,na zawsze.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...