Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej i pęknięcie prezerwatywy


Gość ZAŁAMANA2336

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZAŁAMANA2336

Witam, Od miesiąca zażywam tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus aktualnie(wtorek) zaczelam drugie opakowanie i w ten dzien odbylam stosunek bez zabezpieczenia (prezerwatywa), od dnia poprzedzajacego (poniedzialek) zaczelam miesiaczkowanie ktore skonczylo sie w piatek. Jednak w czwartek pominelam tabletke ktora zazylam po ok 15h, i dalej kontynulowalam opakowanie. Na opakowaniu jest napisane ze przez nastepne 7 dni od pominiecia tabletki trzeba stosowac dodatkowe metody antykoncepcji, oraz ze jesli w poprzedzajacym tygodniu odbywalam stosunek (w moim przypadku ten wtorkowy) to istnieje ryzyko ciazy. W nocy z piatku na sobote odbywalam stosunek z prezerwatywa ktora pekla i partner nieswiadomie skonczyl we mnie. I tu pojawia sie moje pytanie co mam teraz zrobic czy moge wziasc tabletke "72 po"

Odnośnik do komentarza
Gość ZAŁAMANA2336

itam, Od miesiąca zażywam tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus aktualnie(wtorek) zaczelam drugie opakowanie i w ten dzien odbylam stosunek bez zabezpieczenia (prezerwatywa), od dnia poprzedzajacego (poniedzialek) zaczelam miesiaczkowanie ktore skonczylo sie w piatek. Jednak w czwartek pominelam tabletke ktora zazylam po ok 15h, i dalej kontynulowalam opakowanie. Na opakowaniu jest napisane ze przez nastepne 7 dni od pominiecia tabletki trzeba stosowac dodatkowe metody antykoncepcji, oraz ze jesli w poprzedzajacym tygodniu odbywalam stosunek (w moim przypadku ten wtorkowy) to istnieje ryzyko ciazy. W nocy z piatku na sobote odbywalam stosunek z prezerwatywa ktora pekla i partner nieswiadomie skonczyl we mnie. I tu pojawia sie moje pytanie co mam teraz zrobic czy moge wziasc tabletke "72 po"

Odnośnik do komentarza

jak sie boisz że saszłaś w ciaże , to zrób se płukanke pochwy domowym sposobem jak masz intrygator do płukania pochwy a jak nie to se kup w aptece i w domu zrób to weź troche octu żeby był zapach nie za dużo dolej wody i przelej do intrygatora wprowadź do pochwy i kilka razy przepłucz - zaznaczam może troche szczypać . Ja taka metodę stosowałam i nie zaszłam w ciaże zawsze po pełnym stosunku to robiłąm .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...