Skocz do zawartości
Forum

Czy walczyć o miłość?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam tylko 16 lat i całe życie przede mną ale czasami warto zapytać kogoś, co zrobić.Od pewnego czasu interesuję się chłopakiem, który ma na imię Piotrek. Jest inteligentny, sympatyczny, można z nim o wszystkim rozmawiać, jest również bardzo przystojny. Wydaje mi się, że zakochał się w mojej koleżance Monice- pożeraczka męskich serc, bardzo ładna dziewczyna. Monika zachowuję się tak, jakby była zakochana w Piotrku, możliwe, że tak jest, bo było kilka sytuacji, w których to pokazała. Takie sytuacje są bardzo bolesne i nie lubię spotykać się z czymś takim. Jednak wiedziała od początku, że coś do niego czuję. Nie wiem, czy tak szybko odpuścić, bo wydaje mi się, że dużo przystojnych, inteligentnych i sympatycznych chłopców przed nami. Mam nadzieję, że ktoś z was się odezwie. :)

Odnośnik do komentarza

Witaj Lonleey1!

Zdaję sobie sprawę, że przykro Ci patrzeć na Piotrka i Monikę, którzy mają się ku sobie, kiedy Tobie również podoba się Piotrek. Nieodwzajemnione uczucie boli. Nie wiem, co Ci doradzić, bo w sprawach "sercowych" trudno cokolwiek radzić. A czy Piotrek jest Tobą zainteresowany? Czy jest szczęśliwy w związku z Moniką? Lonleey1, jesteś jeszcze młodą dziewczyną, więc wierzę, że jeszcze niejeden związek przed Tobą. ;) Nawet jeśli teraz nie wyszło Ci z Piotrkiem, niewykluczone, że nie uda się w przyszłości? Nie ma pewności, że związek Piotrka i Moniki przetrwa. Głowa do góry! Spotykaj się ze znajomymi, korzystaj z czasu wakacji, nawiązuj nowe znajomości i uśmiechaj się od ucha do ucha. Jestem pewna, że zawrócisz w głowie jeszcze niejednemu chłopakowi. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...