Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie, pieczenie oraz krostki i pęknięcia skóry na sromie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W październiku urodziłam zdrowego synka przez cesarskie cięcie, nie było żadnych komplikacji.
Nie karmiłam piersią - brałam leki przeciwdepresyjne.
Lekarz, który prowadził moja ciążę zapisał mi tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21.
Zaczęłam być aktywna seksualnie po 7 tygodniach od porodu... zaczął się problem. Okropne swędzenie, pieczenie, krostki, otarcia, bolesne pęknięcie skóry na początku sromu. Okropne:( Przestałam być aktywna seksualnie poszłam więc do ginekologa znowu przepisał mi maści kazał robić okłady z rumianku i tabletki dopochwowe. Jakiś czas spokój. Postanowiłam się wydepilować no i teraz znów katastrofa! Teraz to naprawdę jest tragedia sędzi i te bolesne pęknięcie - poszłam do innego ginekologa zapisała mi maści, tabletki, okłady i ... nic ;( już tego nie wytrzymam co mam zrobić by tego się pozbyć choćby nawet naturalnymi lekami... wydałam mnóstwo pieniędzy, chciałam żeby znów odrosły mi włoski, ale to krępuje podczas stosunku. Proszę o poradę :(

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego naturalne owłosienie miałoby być krepujące...,
jeśli sytuacja się pogarsza to przestań się golić ,bo to owłosienia jednak po coś jest ,jak nie wiesz to w necie poczytaj.

Nie wiem dlaczego masz jakieś pęknięcia czy otarcia,mogę jedynie polecić stosowanie profilaktycznie tabletek dopochwowych lactovaginal i do higieny intymnej emulsję z kwasem mlekowym,
wszystko po ,żeby zachować naturalną florę bakteryjną,

oraz do ochrony i pielęgnacji okolic intymnych np.provag żel.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...