Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów, osłabienie i zawroty głowy


Gość muffin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat, 174 cm wzrostu i ważę ok. 55kg.. Jeżdżę konno, bawię się na świeżym powietrzu, biegam, biorę udział w wfie... Jestem wegetarianką od półtora roku. Mam problem, ponieważ bardzo szybko się męczę (choć zawsze byłam najlepsza z wfu, kocham biegać i wg.) , gdy wstaję robi mi się ciemno przed oczami, czasem mam wrażenie, że zaraz zemdleję (choć nigdy nie zemdlałam), mam mroczki przed oczami, gdy patrzę ok. 15 minut w ekran komputera lub telewizora zaczyna mnie boleć głowa i okropnie zaczęły mi wypadać włosy.. Czy coś jest ze mną nie tak? Czy to przez wegetarianizm? (nie jem ani ryb, ani wołowiny, wieprzowiny itd) Niedawno przeszłam badanie ogólne krwi: wszystko ok, tylko mam troszkę za dużą objętość trombocyta.. Również przez wypadanie włosów musiałam zrobić badanie TSH i również wszystko ok.. Proszę o odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Jeśli Twoje badania są prawidłowe, to może Twoje objawy mają podłoże psychogenne i są następstwem na przykład stresu? Może warto było także powtórzyć także Twoje badania... Opisane objawy i wegetarianizm mogą sugerować bowiem anemię...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...