Skocz do zawartości
Forum

Jak podnieść się po rozstaniu?


Gość amka

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY! Jak radzić sobie po rozstaniu w mojej sytuacji? Mam 20 lat, mój facet 22. Rozstaliśmy się po 8 miesiącach. Dla mnie te miesiące były cudowne, przy nim czułam się szczęśliwa jak nigdy, to mój najlepszy okres w życiu. On jest bardzo dojrzały, ambitny, z klasą. Moja rodzina go uwielbiała. Ja również miałam doskonałe stosunki z jego rodziną. Byliśmy silnie związani ze swoimi rodzicami. Ja czułam, że to ten jedyny. Ciężko mi dojrzeć w nim jakąkolwiek wadę. Uzależniłam się od niego, nie chciałam w ogóle spędzać czas z innymi ludźmi, nie chciałam nigdzie wychodzić bez niego. Co prawda moi przyjaciele nie mają teraz mi tego za złe, wspierają mnie po rozstaniu, ale ja nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zaczęłam chodzić na imprezy, upijać się, flirtować z kilkoma facetami na raz, którzy średnio mnie interesują. Po prostu zniszczyłam się. Nie chce tak funkcjonować, to do mnie nie podobne, ale tylko wtedy nie myślę o nim. Chce jak najmądrzej zapomnieć o rozstaniu, chce być silna i wspinać się do góry, a nie upadać na dół.. Błagam, pomóżcie mi.

Odnośnik do komentarza

Byliście i jesteście jeszcze bardzo młodymi ludźmi, kiedy zaczęliście Swój związek.Chłopak Cię poznawał przez 8 mc i może poprostu zrozumiał ,że nie taka dziewczyna mu odpowiada.I zakończył związek ,żeby Ciebie i siebie nie oszukiwać.Takie życie do miłości nikogo nie zmusisz.Poznasz jeszcze kogoś komu będziesz odpowiadała bardziej, jeszcze nie zaczełaś poznawać ludzi to dopiero początki.Jesteś mądrą dziewczyną sama rozumiesz ,że źle postępujesz i ta droga prowadzi do nikąd.Sama musisz sobie pomóc i zachowywać się inaczej ,mądrzej.Najlepiej się czymś zająć np. pracą czy nauką a może wolontariatem.Odświerzyć znajomosci może poznać nowych ludzi, spełnić jakieś marzenie, dużo ruchu i sportu nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

Witaj amka!

Domyślam się, jak bardzo cierpisz po rozstaniu, tym bardziej, że wierzyłaś, że Twój chłopak to ten jedyny na zawsze. Napisałaś, że byłaś uzależniona od swojego chłopaka, tylko z nim chciałaś spędzać czas, rezygnując ze znajomych i przyjaciół. Być może właśnie to ciągłe bycie przy nim tak go do Ciebie zraziło, że postanowił zerwać znajomość? Nie wiem... Nie radzę jednak rzucać się w ramiona nieznajomym mężczyznom tylko po to, by szybciej zapomnieć o byłym chłopaku. To nie pomaga, jak sama zauważyłaś. Zostajesz tylko z poczuciem, że tak nie powinnaś, że nie tędy droga, że takie zachowanie Ci nie przystoi. Wypłacz łzy, wygadaj się przyjaciółce, rozwijaj swoje pasje, uprawiaj sport i daj sobie czas, a zobaczysz, że poznasz jeszcze niejednego fajnego chłopaka. Wierzę w to! ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...