Skocz do zawartości
Forum

Chłód emocjonalny, spłycenie uczuć i odpychanie


Gość moze ktoś pomoże

Rekomendowane odpowiedzi

Gość moze ktoś pomoże

witam
szukam wszedzie pomocy moze tu mi ktos da jakąs rade...
być może ktoś przezył cos podobnego

czy chłód emocjonalny, spłycenie uczuć , odpychanie , brak uczuć wyższych może być objawem depresji ? nawrotu choroby np ChaD ??
ten stan pojawil się tak nagle... a na mnie spadlo to jak grom z jasnego nieba...
nie mogę nic zrobić bo nie mieszkam z tą osobą..
a ona mnie wyłączyła ze swojego życia...
nie jest w stanie mi powiedzieć dlaczego tak się zachowuje..
po pewnej przerwie doszło do zbliżenia( niestety po alko. ale wtedy przytulała się do mnie widać ze jej tego brakowało )... jednak po chciałem porozmawiać dlaczego tak się zachowuje nic mi nie odp....

Odnośnik do komentarza

czy chłód emocjonalny, spłycenie uczuć, odpychanie, brak uczuć wyższych może być objawem depresji ? nawrotu choroby np ChaD ??
ten stan pojawił się tak nagle... a na mnie spadło to jak grom z jasnego nieba...

Tak, objawy, które przytoczyłeś mogą być objawem depresji, np. epizodu depresyjnego w przebiegu ChAD. Jeżeli Twoja znajoma/koleżanka/dziewczyna/przyjaciółka ma zdiagnozowaną chorobę afektywną dwubiegunową, warto, by skonsultowała się ze swoim lekarzem psychiatrą. Czy ona jakoś się leczy? Bierze leki? Korzysta z terapii?

Odnośnik do komentarza
Gość moze ktoś pomoże

Pani doktor, od długiego czasu nie zażywa zadnych leków. nie chodzi do specjalisty bo uważa że nie jest jej to potrzebne...
jak zapytałem czy może wróciła choroba mówi że nie...
nic mi nie chce powiedzieć...
nie wiem jaka jest w sostunku do swych znajomych wiem, ze z nimi sie spotyka tylko mnie jako jej faceta odrzuciła...
na pewno z nimi nie rozmawia o chorobie bo to jest wielka tajemnica- znajomi nie mają prawa się o tym dowiedzieć ...
myśle, ze przy nich GRA lub jest normalna... zachowuje sie jak wcześniej ...
ale czy przy nawrocie choroby da sie to ukryć ?
pokazać przed znajomymi inna twarz ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...