Skocz do zawartości
Forum

Nagłe zakończenie znajomości


Gość Aleksandraa67

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandraa67

Witam
Jestem osobą ,która łatwo się przywiązuje do ludzi . Jeśli kogoś polubię i świetnie mi się z kimś takim spędza czas to się przywiązuje . A mianowicie wiele razy przeżyłam takie przywiązania do facetów i pózniej były dziwne rozczarowania . Ostatnio spotykałam się z facetem , powiedziałam mu że nic nie chcę z nim ,ale mile spędzaliśmy razem czas, przyjaznilismy się .Po czasie urwał się kontakt . Tak jak byśmy się nie znali . Nie znoszę niewyjasnionych sytuacji . Próbowałam reagować,ale to na nic . Zastanawiam się czy taki facet co kolwiek czuje ? Wiem ,że ten facet spotykał się teraz już z kolejną dziewczyną .. ale zastanawiam się jak można tak ? faceci nie czują zadnego przywiązania ? Ja nie umiem tak . Po prostu skoro go znam to zawsze wolę mieć relacje typu ,,czesc,, ,cos pogadac . a nie, kontakt urywać ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandraa67

a tak ogólnie zastanawiam się czy wszystko ze mną okej? Jeśli do kogoś się przywiąze pamietam to cały czas. Ostatnio 3 tyg byłam w Portugali i cieszyłam się ,że zapomniałam o ludziach ,którzy w jakiś sposób mnie krzywdzili . A teraz znowu ciągle o tym myślę . O ludziach ,którzy najpierw pozwolili mi się przywiązac a potem odeszli ..

Odnośnik do komentarza
Gość akros123

Tak jak poprzednik, on liczył na coś więcej niż przyjaźń, a jak Ty mu powiedziałaś wprost, że nic z tego nie będzie to on po prostu się wycofał i zajął się inną dziewczyną. Nie pisz i nie dzwoń do niego, zapomnij o nim. Nie był tego wart.

Odnośnik do komentarza
Gość Jabłuszko22

piszesz o ludziach, którzy pozwolili Ci się przywiązać... nie chcę Cię martwić ale to nie jest ich problem, oni pewnie byli po porostu mili i pewnie nie brali nawet pod uwagę tego, że możesz się tak do nich przywiązać... Przyjaźnie się rozdzą i zrywają nie ma w tym nic dziwnego, to norma.... Moim zdaniem Ty masz jakiś problem z tym przywiązywaniem się... może zbyt mocno się angażujesz w daną znajomość robiąc sie takim bluszczem, który oplata dana osobę? Nikt nie lubi bluszczy bo w takiej znajomości się usycha, bo wiecznie nie można być podporą dla kogoś, ludzie chcą mieć własne życie, czasami pogadać z kimś innym.... Bycie bluszczem jest toksyczne...

Odnośnik do komentarza

Aleksandraa67, najprawdopodobniej znajomy, z którym się spotykałaś, liczył na coś więcej niż miłe spędzanie wolnego czasu w Twoim towarzystwie, dlatego przerwał tę znajomość i zaangażował się w relację z inną dziewczyną. Czy to normalne? Jak najbardziej. Owszem, fajniej by było, gdyby chociaż jakoś skomentował sytuację, powiedział, że nie chce takiej znajomości, więc woli ją po prostu zakończyć ot tak i dać szansę komuś innemu. Możliwe, że Tobie byłoby wówczas łatwiej. Po części jednak zgadzam się z tym, co napisało Jabłuszko22. Możliwe, że należysz do osób, które nadmiernie przywiązują się do kogoś, wręcz absorbujesz sobą, domagasz się uwagi, a to drugiej stronie może się nie podobać, bo może być męczące, obciążające emocjonalnie. Warto to przemyśleć... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...