Skocz do zawartości
Forum

Miłość przez łącza internetowe


Gość Hallelujah

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hallelujah

Witam, mam na imię Ada, jestem 18 letnią dziewczyną. Mam bardzo dziecinny problem, myślałam, że tylko dzieci mają coś takiego. Zakochałam się w chłopaku przez internet. Raz serfowałam i nagle moją uwagę przykuł nieznajomy dla mnie mężczyzna, byłam pewna, że się odłączy, ale nie. Zainteresował się moją osobą. Tamtego dnia rozmawialiśmy ze sobą ponad 7 godzin, wymieniliśmy się skype i facebookiem. Nasza internetowa znajomość trwa już prawie pół roku. Codziennie ze sobą rozmawiamy, widzimy się przez kamerkę. Nie byłoby to złe, gdyby nie fakt, że ja pochodzę z Polski, a on z Hiszpanii. Kompletnie nie wiem co mam zrobić, wiem, że spotkanie go będzie nierealne, że kontakt i tak się urwie, tylko jak zrobić, aby to uczucie znikło? Gdy wydaje mi się, że to koniec, gdy zaczynamy rozmawiać to ono wraca, raz gdy mnie spławił, to przepłakałam pół nocy... Dlatego proszę was o jakieś rady/ pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Z hiszpanią mamy całkiem fajne i niedrogie połączenia lotnicze, więc to nie jest nierealne. Natomiast tak długi kontakt i Twoje coraz większe zaangazowanie może dać Ci w kość. Poluzuj troche więzi, spotykajcie się na skypie na początek co trzy dni, a potem rzadziej a podczas jakiejś rozmowy możesz zaproponować aby przyjechał do Polski.

Odnośnik do komentarza

Witaj Ada!

Troszkę więcej optymizmu! Dlaczego od razu zakładasz, że kontakt się urwie, że spotkanie jest nierealne? Oczywiście, że jest realne - są połączenia lotnicze - tak jak pisali poprzednicy. Na razie możecie rozwijać znajomość przez Internet, a z czasem, gdy poczujecie się gotowi na spotkanie, to któreś z Was może wyjść z inicjatywą przyjazdu do Polski/Hiszpanii. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...