Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie Gynalginu podczas plamień


Gość incydent

Rekomendowane odpowiedzi

Gość incydent

Czy mogłabym zaczac stosowac gynalgin podczas gdy mam plamienia? Ostatnio lekarz przepisał mi gynalgin z powodu infekcji. Na drugi dzień dostałam plamienia lecz nie zdążyłam jeszcze zaaplikowac tych tabletek, mialam zamiar zrobic to od dzis. Czasem miewam takie plamienia, ale to jest spodowane prawdopodobnie problemami z jajnikami (jestem wtrakcie leczenia, oczekuje na wyniki badan) Dodam, ze tabletki pewnie powinnam zaczac aplikowac je jak najszybciej,a plamienia te niestety utrzymuja sie zawsze dosc dlugo. :( Na ulotce pisze, ze podczas okresu sie nie stosuje, ale podczas plamien? Co sądzicie? Przypuszczam ze nic mi po tym a pewno nie bedzie, chodzi tu tylko zapewne o to zeby sie to wchlonelo i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Gość incydent

Spróbuję sobie zaaplikowac, najwyzej sie nie wchłonie do konca, ale moze cos pomoze :)
A z tym stosowaniem tego lactovaginalu to jesli tak profilaktycznie tzn. kiedy? Chyba nie raz w miesiacu? Jak to mam stosowac w sensie kiedy?

Odnośnik do komentarza

Jak stosować lactovaginal pisze na ulotce,w pierwszej fazie częściej np.raz w tygodniu ,poźniej raz w miesiącu, gdy unormuje się flora bakteryjna,
sama będziesz wiedziała,że np przez rok nie będziesz miała infekcji,nie będzie potrzeby stosowania,

tylko np.przy antybiotyku,po którym często wdaje się grzybica pochwy,szczególnie po augmentinie.

Ja jednak bym stosował gynalgin bez względu na plamienia,wszelkie bakterie czy grzyby uodparniają się na leki bez względu na wchłanianie,nawet bym powiedziała bardziej jak są lepiej wchłaniane,bo zawsze im bardziej je niszczymy tym bardziej mają możliwości swojej odbudowy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość incydent

Ok ka-wa bardzo dziekuje bd stosowac ten lactovaginal potem bo nie chce sie ciagle z tym meczyc. ;) zaaplikowalam ta tabletke wczoraj pomimo plamien, dzis po nocy tabletka wyplynela w formie mazi, wiem ze tak moze byc. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...