Skocz do zawartości
Forum

Bulimia, samookaleczenie się i wahania nastrojów


Gość againieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość againieszka

Witam. Od ok. 9 miesięcy choruję na bulimię. To nie jest długo, ale próbuję z tym skończyć. Od tamtego czasu także się samookaleczam i mam myśli samobójcze. Mam też ciągłe wahania nastrojów, raz jestem pewna siebie, mam mnóstwo energii, dosłownie nie sypiam, bo nie czuję takiej potrzeby. Za jakiś czas śpię po 15h dziennie, nie wychodzę z domu, nie jem. Czy bez pomocy specjalisty mogę z tego wyjść? W jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
Gość againieszka

Ale na wizytę trzeba czekać miesiącami, to nie będzie miało sensu. I tak jest lepiej niż było. Teraz wymiotuję ok. 3 razy w tygodniu, dawniej potrafiłam 2 razy na dzień. Po prostu chciałam się dowiedzieć czy ktoś zna jakieś 'domowe' sposoby na to..

Odnośnik do komentarza
Gość marlena 666

nieważne ile będziesz czekać- lepiej iśc za 3 miesiące niż wcale, zresztą nie koniecznie długo... zależy o lekarza, czasem zwolni sie miejsce i już ...ja czekałam 2 tygodnie ostatnio... Próbuj bo to, że teraz jest lepiej to nie znaczy, że jest z Tobą dobrze, chwilowa poprawa nic nie znaczy... skłonności zostaną, bez powodu nie dzieje się to a w przyszłości może to skutkować nieprzyjemnie i problem przybierze inną postać;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...