Skocz do zawartości
Forum

Senność i problemu z koncentracją po Bellergocie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam za błędy jakie popełniłem w tym wątku ale to mój pierwszy temat :P
Mam 18 lat(rocznikowo) i od ponad roku cierpię na nerwice. Jakoś sobie z tym radze, ale w zeszłym tygodniu znowu zaczęły się ataki tj. uczucie zemdlenia utrata siły w nogach pocenie się dłoni i kołatanie serca. Byłem u lekarza , pani doktor przepisała mi Bellergot i kazała brać 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Wydaje mi się ze jestem spokojniejszy, ale odkąd biorę ten lek jestem śpiący słaby mam problemy z pamięcią i skupieniem. Moim pytaniem jest, czy może, to być skutek uboczny tego leku ? może jakiś składnik który źle na mnie działa ?, czy nie ma on nic wspólnego z moimi objawami ?

Pozdrawiam Piotr96

Odnośnik do komentarza

Piotr96, wśród działań niepożądanych leku, jaki zażywasz, wymienia się m.in.: nudności, wymioty, bóle brzucha, wzmożone pragnienie, a także wspomnianą przez Ciebie senność. Niewykluczone, że to skutek uboczny leku. Jak każdy lek, Bellergot może wywołać działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Bellergot stosowany w zalecanych dawkach terapeutycznych jest dobrze tolerowany, a mogące wystąpić skutki uboczne mają zwykle umiarkowane nasilenie. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do leku, porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...