Skocz do zawartości
Forum

Obgadywanie przez dziewczyny kolegów chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Poradzćie coś bo nie wiem co robić.
Otóż mój chłopak ma dwóch przyjaciół ( może zbyt mocne slowo - dobrych kolegów) z któymi zna się już kupę czasu. Ci koledzy mają swoj dziewczyny. Do tej pory myślałam że jest ok. Jakoś nie spotykaliśmy się całą paczką zbyt czesto ale raz od wielkiego dzwonu, tak że ja tamtych dziewczyn prawie nie znam, ale mam je na fb. Jakie było moje zdzwienie kiedy jedna z nich się odezwała do mnie z nam na mojego chłopaka i na mnie... dowiedziałam się że ludzie nic nam nie mówią z kultury osobistej, że jesteśmy prostatcy i może lepiej że nie będziemy się widywać...
ja oczy w słup, nie wiem o co chodzi... okazało się że ona obgadją mnie i mojego chłopaka i ich partnerzy nic o tym nie wiedzą...
Szczerze to nie wiem jak się zachować, napisałam jej żeby do mnie wiecej nic pisała i nie robiła takich najazdów na mojego chlopaka bo aż tak dobrze się nie znamy... nie wiem co robić. To są najbliżsi koledzy mojego chłopaka a one chcą ich rodzielić tylko nie wiem po co

Odnośnik do komentarza

Witaj Elphaby!

Wydaje mi się, że najrozsądniej byłoby szczerze porozmawiać z Twoim chłopakiem i jego kolegami oraz ich dziewczynami o całej sytuacji. Może te pomówienia na Twój i Twojego chłopaka temat pojawiły się właśnie dlatego, że mało się znacie? Nie wiem, kto rozpuszcza plotki na Wasz temat i dlaczego chciałby Wam intencjonalnie zaszkodzić? Dlaczego dziewczynom kolegów Twojego chłopaka miałoby zależeć na tym, żeby zniszczyć znajomość między Twoim chłopakiem a tymi kolegami? Jest wiele niewiadomych, które najlepiej rozwiązać, rozmawiając osobiście. Czy Twój chłopak wie o tej całej sytuacji?

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...