Skocz do zawartości
Forum

Samotność i zerwane kontakty po wypadku w pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem gdyz jestem na razie w pracy ale mialem wypadek w pracy przejde na rente ,z ludzmi utrzymuje przez serwiy spoleznosciowe z liceum,podstawowki z pracy jedynie mialem kontakt teraz nawet nie bede mial kontaktu na zywca.Utracone kontakty,jestem sam z rodzina siostra rodzicami i siostrzencow mam jedynie,potrzebuje wsparcia przyjazn,grupy w przyjazni jak je znalesc,jak starac sie o prace by dorobic do renty

Odnośnik do komentarza

Witaj macius55!

Napisałeś trochę chaotyczną wiadomość, ale rozumiem, że obawiasz się, że po przejściu na rentę, utracisz swoje dotychczasowe znajomości z pracy, że nie będziesz miał żadnych przyjaciół. Pamiętaj jednak, że nie jesteś sam, bo wspomniałeś, że mieszkasz z rodziną - rodzicami, siostrą i siostrzeńcami. To są Twoi bliscy. Jeśli chodzi natomiast o przyjaciół, możesz zainicjować spotkania z ludźmi, z którymi masz kontakt na portalach społecznościowych. Jeśli masz jakąś pasję, możesz w jakiś grupach hobbystycznych spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach do Twoich. Najważniejsze, by nie zamykać się w czterech ścianach, tylko wychodzić do ludzi, do kina, teatru, na basen itp. Znajomości i przyjaźnie mogą przydarzyć się nieoczekiwanie ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...