Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po zastosowaniu Ellaone


Gość szarikpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szarikpl

Witam

Uprawialiśmy seks 11 maja smile Mimo, że prezerwatywa raczej nie pękła nie mieliśmy pewności jak z końcówką i poszedłem do ginekologa po tabletek ellaone. Dodam że z kalendarza wychodzi na to że był to dzień nie płodny gdyż ostatnią miesiączkę miała 26 kwietnia a jej cykl jest bardzo regularny od 4 meisicy ma cykl 24 dni a wczesneij przez pare meisiecy 25 smile Miała dostać 19 maja miesiączke i nietety nic w te dni strasznei ja bolała macica w miejscu gdzie powinna się złuszczać i lecieć krew niestety nic frown i to się uspkoiło chociaż ból cały czas towarzyszy jej. od 3 dni znowu ja mocniej boli a okrsu od 19 maja nie ma smile Do tego ma czułe piersi lekko mokrą pochwe a wczesneij sluz był taki typowo okresowy. ma obajwy identyczne jak co miesica przed owulacja smile Podsumuwujac była prezerwtywa która nie pękła raczej 2-3 dzień dni nie płodnych i tabletka ellaone po 24 h równo wzięta czy jest sznasa jaka koleiwk na ciąże? czy po prostu to są efekty tabletki ? Bardzo prosze o szybką odpowiedź smile

Odnośnik do komentarza

Obliczanie sobie od tak dni płodnych nie zawsze skutkuje, bo mogą się przesunąć z różnych powodów. Nie chce Cię martwić, ale ból brzucha, brak krwawienia i tak długi cykl może oznaczać ciążą. Jeżeli tabletka została wzięta w porę to raczej nie powinno dość do zapłodnienia. Moja rada jest tak aby Twoja dziewczyna udała się do ginekologa na badanie usg. Jeżeli ciąży nie ma to dostanie tabletki na wywołanie miesiączki.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość szarikpl

Oki na wieku forach pisze ze do 2-3 tygodni od okresu może wystąpić mmiesiączka to zależne od ciała a nawet 2 tygodnie nie minęły no cóż dzięki tylko dziwi mnie jak ciąża przy prezkreatywnie tabletce i dniach nawet niby nie plodnych... Lekarz mówił że to przez tabletkę jest i zapewniał że ciszy na 100% nie bedzje :)

Odnośnik do komentarza

A skąd dokładnie wiesz, że nie miała dni płodnych? Tego można być w miarę pewnym jeżeli robiło się testy owulacyjne (choć i te nie zawsze mówią prawdę) albo było się u ginekologa i zrobiło usg. Ale jeżeli lekarz Was zapewnił, że na 100% ciąży nie ma to dobrze :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...