Skocz do zawartości
Forum

Co powiedziec ginekologowi?


Gość sharp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio postanowilam wybrac się do ginekologa z pewnymi doległościami. Bedzie to moja pierwsza wizyta, i zapewne lekarz zapyta mi sie czy juz współżyłam. I tu pojawia się problem, poniewaz tak na prawde stosunku z partnerem nigdi nie odbylam, ale kiedys zdarzylo mi sie kilka razy masturbowac różnymi sprzetami, przypuszczam, ze przebilam sobie błonę. Poniewaz były to przedmioty mniej wiecej grubosci penisa, raz nawet po masturbacji polecialo mi troche krwi. Teraz juz tego nie robie, to byly czasy gimnazjum i głupot w glowie co teraz zaluje. A wiec dziewczyny pomozcie mi co miałabym powiedziec jak mi sie lekarz zapyta czy wspołzylam bo jakoby nie współżyłam, ale błony nie ma. A przeciez nie przyznam sie mu, ze sie rozdziewiczylam masturbujac sie. Czy jakbym mu powiedziala, ze wspolzylam to raczej wyjdzie na to samo, jakbym to zrobila juz kiedys. \Bo jesli powiem ze nie to i tak sie pewnie skapnie przy badaniu, iz owej błony nie posiadam. A w sumie to nawet chyba lepiej jakbym powiedziala ze zaczelam uprawiac seks, bo nie musialby badac mnie przez odbyt (jak niektorzy lekarze niekiedy badaja) z tego co slyszalam, wiec skoro moze tak. To co mam mu powiedziec, poradzcie sie? Nie boje sie tej wizyty tak bardzo, jak to przezywaja niektore dziewczyny lub kobiety przed pierwsza wizyta, jak zastanawiam sie co mu mam powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Gość Endorfinka

możesz powiedzieć że miałaś już pierwszy raz albo że nie, ale do przerwania blóny dzieczej doszło np podczas jazdy konnej. Błone dziewczą oprócz wiadomo stosunku i mastrubacji można starcić w wyniku chociażby mocnego uderzenia w krocze, jazdy konnej, bardzo intensywnych ćwiczeń... tak wiec to że nie masz błony niekoniecznie musi oznaczać że współżyłaś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...