Skocz do zawartości
Forum

Biała wydzielina z piersi a ciąża


Gość megi 23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość megi 23

Mam dwu letnie dziecko, od porodu używam z partnerem jako zabezpieczenia prezerwatyw. Nie zdarzyło sie nam od tego czasu uprawiać seksu bez zabezpieczenia. Ostatnia miesiączkę mialam 04 kwietnia wcześniej byly 28 lutego 19 stycznia 7 grudnia 1 listopada oraz 2 października. Nie pekla nam nigdy gumka ani nic, jednak sie martwie o to ze mogę byc w ciąży gdyż bardzo tego teraz nie chce. Dodam ze temperatura przed wczoraj byla 37 a wczoraj i dzis 36,6. Jak nacisnę na pierś wylewa mi sie biala wydzielina ale towarzyszy mi to juz od kilku mc. Co mi moze dolegac?

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

one nie mają jakiejś specjalnej nazwy idziesz i mówisz że chcesz zbadać sobie prolaktynę, lh, fsh... tam CI wszystko wyjaśnią a jak nie to poczekaj do wizyty to jak dostaniesz skierowanie nie będziesz musiała płacić

Odnośnik do komentarza

Witam ! Mam 20 lat współżyję z chłopakiem (stosunek przerywany) od ostatniego okresu minęło już 52 dni a okresu brak po na ciśnięciu sutka leci mi bezbarwny płyn po za tym nic mnie nie boli i dobrze sie czuje. czy to może być ciąża ? czy choroba ? dodam że okres mam nie regularny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...