Skocz do zawartości
Forum

Śluz a przeziębienie


Gość kokardka220

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kokarda220

raz mam gęsty biały, potem mam mętny wygląda jak'piana', później zabarwiony krwią lekko, później mocniej.
Dodam, że w piątek doszło to pettingu, w sobotę pojawiło się śluz lekko zakrwawiony krwią, w niedziele zwykły płodny. W poniedziałek najpierw zabarwiony krwią, była to większa ilość zostało na bieliźnie. We wtorek mętny, środa znowu lekko z krwią, czwartek właśnie najpierw gęsty, później z krwią, podobno ilościowo tak jak w poniedziałek. Od soboty mam lekką anginę i chore zatoki. Nie wiem już co się dzieje. Czy doszło do nie uwagi podczas pieszczot, chodź mój partner mówi, że jest pewien, że było bezpiecznie. W tamtym miesiącu miałam podobne plamienia. Czasami też pobolewają mnie janiki.

Odnośnik do komentarza

Choroba/infekcja może wpłynąć na miesiączkę, opóźnić ją itp, ale czy na rodzaj śluzu tego nie jestem pewna. W sumie pierwsze słyszę.
To jak go opisujesz nie wygląda normalnie. Szczególnie ten pienisty śluz. Pienisty, mętny "śluz" to sperma, bo tak właśnie wygląda.
Rozumiem, że się nie zabezpieczacie i do końca nie wiecie, czy partner osiągnął orgazm w Tobie oczywiście z wytryskiem na finiszu.
Radzę zrobić test ciążowy.
Ale skoro piszesz, że miałaś tak już kiedyś to lepiej oceni ginekolog co się tam dzieje. A dzieje się na pewno coś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...